Müşteri Hizmetleri 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Biz yalnızca teknoloji işi değil, sanat yapıyoruz. Yeni başlangıçlar için, çok çalışıyoruz !

İSBİM ®

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Hakkımızda

İSBİM Bilgi TeknolojileriKısaca Biz..

İSBİM teknoloji grubu adı altında 2009 yılında faaliyete giren ve esas adı Mevlana Bilgi Teknolojileri Giyim Turizm Temizlik ve Gıda Sanayi Tic. Ltd. Şti. olan firmamız teknolojinin her alananında faaliyet göstermekte ve e-ticaret konularında kendi web siteleri ile sektörde yerini almıştır.

Eğitimli personeli ile müşteriye hizmete verilen önemle beraber geçen kısa süre içerisinde onlarca kurumsal bakım anlaşmalı müşteri portföyüne ulaştık, müşteri portföyümüzün geniş olması sayesinde oluşturduğumuz bakım-servis gruplarını önemli lojistik konumu olan müşterilerimizde hazır bulundurmakta, bu sayede istanbul geneline hızlı ve kaliteli servis erişimi sağlamaktayız.

Şirket bünyesinde bulunan eğitim-destek elemanlarımız telefon ve internet üzerinden, hızlı çözüm sunmak için çalışmaktadırlar. Satış-Teklif departmanımız, müşterilerimize alternatif ürünler sunmakta ve farklı ürünlerin birbirleri ile olan kıyaslamaları konusunda bilgi vermek için çalışmaktadırlar.

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası alarak müşterilerinin bilgi ve belgelerinin gizliliği ve hassasiyeti açısından ilk teknoloji firması olmamız bizi sizlere karşı daha güçlü kılmaktadır, çünkü müşterilerimize en iyi ve hızlı hizmeti vermeyi ilke edindik.

Geniş müşteri portföyümüz satış, eğitim, destek ve danışmanlık departmanlarının gerek nicelik gerekse de nitelik olarak gelişme ve artmalarını sağlamakta, bu sürecin meyveleri de alanlarında ihtisaslaşmış personeller ile sağlamaktayız, bunların yanı sıra tecrübeli yöneticileri ile hızlı ve doğru çözüm sunmalarını sağlamanktadır.

Birbirinden farklı onlarca sektörde, ihtiyaç sahibi müşterilerimizin, teknolojik altyapısını, alternatif yazılım ürünleri ile desteklemekte ve otomasyona geçişlerinde destek olmaktayız. Biliyoruz ki, bizler her zaman müşterimizden bir adım önde olmalı ve onların ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunabilme noktasında hazır olmalıyız.

  • MİSYONUMUZ

Yenilikçi…. Sürekli olarak kendimiz ve çevremizi, dünyadaki gelişmelere paralel tutarak; hizmetlerimizde çeşitliliği yakalamak.
Dinamik…. Çalışanlarımızı ve hizmetlerimizi hızla değişen teknolojiye adapte edip, hizmetlerimizi her zaman vaktinde ifa etmek.
Müşteri odaklı….. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutmak; müşterilerimizin hayal ettikleri, kendilerine has hizmetleri gerçeğe dönüştürmek.

  • VİZYONUMUZ

İSBİM Teknoloji Grubu olarak;
Çalışanlarımız… Dinamik ve sağduyuludur; ekip çalışmasına inanır ve bunu çalışma hayatlarında uygularlar.
Çalışma ortamımız… Çalışanların rahatı ve verimliliği için uygun; neşeli ve çevreye karşı saygılıdır.
Hizmetlerimiz…. Yaratıcıdır. Pratik çözümler sunarak müşterilerimiz için en kullanışlı hale getirilmişlerdir.

  • KALİTE POLİTİKAMIZ

İSBİM teknoloji sistemleri, teknik servis sektöründe ;

Eğitim ve kaliteyi ön planda tutmayı, yeniliklere açık olmayı, daha kısa zamanda daha fazla işi, daha az maliyetlere gerçekleştirmeyi, müşterilerinin bugün ve gelecekteki beklentilerini göz önüne alarak gelişen teknoloji paralelinde sürekli yenilenmeyi,
Yasa ve mevzuatlara uyan, insan sağlığına, hayatına ve çevreye önem veren, kalite yönetim modeli uygulayarak müşteri ve çalışanlarının güvenini arttıran ve sektöründe farklılaşan bir firma olmayı,İnsan kaynağını geliştirmeyi, mevcut sistemin etkinliğini tanımlanan süreçlerin performansları dahilinde sürekli gözden geçirip her türlü iyileştirme faaliyeti için gerekli kaynakları sağlamayı,
Benimsemiş ve amaç edinmiştir.