Web Tasarım Danışmanlığı 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Web Tasarım Servisi

Web Tasarım hakkında, uzman personellerimizle bire bir görüşme sağlayarak her türlü teknik servisinde yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz tasarım ve uygulama danışmanlarımızdan bilgi alabilir, grafik tasarım ve yazılım talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Web Tasarımı

Web Tasarımı           Web Tasarımı olarak müşterilerimize dinamik, etkileyici, kullanışlı, ziyaretçi dostu ve teknolojik donanımlı web tasarım çözümleri sunmaktayız. Sahip olduğumuz tecrübe ile geliştirdiğimiz web tasarım ve web yazılım projeleri tamamen siz müşterilerimizin ticari faaliyetlerini ve kurumsal kimliğini zenginleştirmeye yöneliktir. Web Tasarım ile ilgili yapacağınız harcamaların bir gider değil, yatırım olduğunu düşünerek; amacımız kurumsal kimliğinizi müşterilerinize doğru yansıtacak, etkili bir tasarım eşliğinde elektronik dünyada yerinizi almanıza yardımcı olmaktır. Doğru tasarım ve programlama ile kurulmuş bir web sitesi, müşterileriniz ve firmanız arasında bir köprü kurmanızı sağlayacaktır. Sunduğumuz çözümler, kusursuz bir web tasarım ve web yazılım geliştirerek her daim arama motorlarında daha üst sıralarda yer alma ve kolay bulunabilme hedefine odaklanarak başarıyı getirmektedir. Bu başarı genç, dinamik, alanında eğitimli ve deneyimli ekibimizin çalışmaları sonucu doğmuştur.

          İSBİM şirketinizin amacına en uygun web sitesini, sizin isteğinizle en uygun maaliyetlerle hazırlayabilir. Bünyesinde başarılı web tasarımcılar bulunan ve yeni web tasarımcılar yetiştiren şirketimiz ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanıma sahiptir. Web dünyasında sizin şirketinizinde ön planda sergilenmesi için telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Güvenilir ve güleryüzlü hizmetimizden siz de yararlanmalısınız. Tasarımcılarımız tüm ilkelere uygun çözümler üretmektedir. İlkelere göz atıp hizmetimizin boyutunu anlayabilirsiniz.

Web Tasarım Nasıl Olmalı ?

  • Sitenizin omurgası hedef ve amaçlarınıza göre yapılandırılmalı. Eğer arama motorlarında üst sıralarda çıkmak istiyorsanız, web sitenizdeki bütün içerik ve kullanımlar arama motorlarının algıladığı ve yöneldiği içeriği mutlaka karşılamalı.
  • Hızlı açılmalı. Hızlı algılanmalı. Doğru yönlendirmeler yapılmış olmalı.
  • Sizinle/kurumunuzla ilgili doğru ve etkili imajı yansıtmalı.
  • Kurumunuzun vitrini ve en etkili reklam mecrası olarak sizi doğru temsil etmeli.
  • Kolay okunmalı, kurumunuz, ürün ve hizmetleriniz hakkında doyurucu ve yeterli bilgiye sahip olmalı.
  • Kullanımı kolay, dilediğinizde kendi elemanınız tarafından kolayca güncelleme yapabileceğiniz yönetim paneline sahip olmalı.
  • Dinamik, istediğiniz an istediğiniz bilgi ve ürün ve modülü değiştirme olanağına sahip olmalısınız.

 

Web TasarımcılarWeb Tasarım Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

          Web sitesi tasarım süreci birbirini tanımayan müşteri ve tasarımcı tarafının insiyatif, iyi niyet ve katkısıyla zenginleşecek bir süreçtir. Taraflar birbirleri ile ilgili ne kadar çok bilgi edinirlerse, birbirlerini anlamaları, sürtüşmeleri azaltmaları ve sonuçta kayda değer bir eser çıkartmaları o kadar mümkün olacaktır. Ancak başlangıçta seçmiş olduğunuz web tasarım firmasının iyi bir kariyer geçmişi, göz önüne alınabilecek başarılı web siteleri, uygun maaliyeti olması lazım gelmektedir. Diğer taraftan çalışacağınız şirketin size karşı tutumu da önemli olmaktadır. İSBİM bugüne kadar 150 'ye yakın web sitesi tasarladı. Güvenilirlik ve kalite belgeleriyle İSBİM hizmetinizdedir.