Veri Kurtarma Danışmanlığı 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Veri Kurtarma Servisi

Bilgisayarınız açılmıyor ve içinde önemli bilgileriniz var ? Hemen bize ulaşın Veri kurtarma bizim işimiz personelimizden destek alarak iletişime geçip tüm önemli verilerinizi kurtarabilirsiniz.

Ücretsiz tasarım ve uygulama danışmanlarımızdan bilgi alabilir, grafik tasarım ve yazılım talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Veri Kurtarma Hizmeti

Veri Kurtarma Hizmeti      Veri Kurtarma Hizmetleri bilgisayar, dijital kamera ve video, cep telefonu ve her türlü kayıt ortamında veri kaybına yaşanan her durumda, yüksek başarı oranı ile birçok firma, şahıs ve kurumun verilerine ulaşmasını sağlamaktadır. İstanbul'un en teknolojik bilişim firması olan İSBİM, veri kaybınız yaşandığı takdirde işini ustalıkla gerçekleştirerek verilerin dönüşümünü sağlayabilmektedir. Disklerin içlerinin açılması gerektiği durumlarda kesinlikle toz barındırmayan Sınıf 100 (Class 100) temiz oda kullanılması zorunludur. Aksi taktirde ortamda bulunan ve gözle görülmeyen tozlar disk üzerinde birikerek birkaç dakika içerisinde binlerce bozuk sektör oluşmakta ve veriler önemli ölçüde zarar görmektedir. Firmamıza veri kurtarma amaçlı getirilen disklerdeki başarı oranının yüksek olmasının sebebi, diske herhangi bir zarar vermeden tüm işlemlerin titizlikle yürütülmesi ve disklerin açılmasını gerektiren durumlarda temiz oda(cleanroom) kullanılmasıdır. Ülkemizde veri kurtarma hizmeti veren firmalar sahte çağrışımlarla başarı elde etmenin peşindedir. Ancak verileriniz sizin için kıymetli ise, teslim edeceğiniz kişi ve firmalardan emin olmanız gerekir. Firmamız İSO 27001 BGYS-3503(Bilgi Güvenilirliği Kalite Belgesi) ile güvenilirliği ile belgelendirilmeyi başarmıştır.

       Veri kurtarma teknolojileri açısından dünyadaki en son gelişmeleri, donanım ve yazılımları yakından takip eden firmamızın, yetkin veri kurtarma mühendisleri ile size her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Sahip olduğumuz teknoloji, tecrübe ve bilgi birikimi ile hafıza kartları gibi en küçük veri depolama ortamından SAN/NAS gibi yüksek kapasiteli veri ambarlarına kadar her türlü kapasite, ortam, dosya sistemi ve işletim sistemine müdahale edebiliyoruz. Yüksek hızlı hizmet ve işinizin her safhasında bilgi alabilme imkanları ile veri kurtarma alanında firmamız liderdir. Fujitsu, Western Digital, IBM, Maxtor, Quantum, Toshiba, Seagate, Samsung, Hitachi ve artık üretilmeyen tüm hard disk markalarından veri kurtarma hizmeti veren firmamız, bu işten elde ettiği kazancın önemli bir kısmını araştırma/geliştirme ve yeni teknolojilerin takip edilmesine yatırmaktadır. Böylelikle sürekli olarak gelişen hard disk ve diğer kayıt ortamlarının yakından takip edilmesi mümkün olmaktadır. Hizmet anlayışımızı çok güzel kanıtlayan "Yerinde Kurtarma" hizmeti ile veri kurtarma hizmetini bulunduğunuz lokasyonda almanız mümkün. Detaylı bilgi için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Verileriniz gizlilik, ivedilik ve iş sürekliliği açısından önem taşıyorsa firmamıza güvenebilirsiniz.

       Verilerinizi; bu alanda faaliyet gösteren güvenilmez firmalara teslim etmekten kaçınınız. Firmamız yıllardır güvenilir hizmet vermektedir.
  
       Bilgi kaybının ne demek olduğunu başınıza gelmeden bilemezsiniz. Zaten bu gibi istenmeyen bir durumla karşılaştıysanız yeniden başınıza gelmemesi için gerekli önlemleri almışsınızdır. Virüs bulaşma, hacklenme, yanlışlıkla veri silme, enerji kaynağındaki voltaj gerilimleri, fiziksel hasarlar, cihaza sıvı dökülmesi, yanlış format atma, toz, ısı, işletim sisteminin çökmesi gibi etkenler bilgilerinizi kaybetmenize yol açan sebeplerin en yaygınlarıdır. Bu tür kayıplara engel olabilmek için elinizden geleni yapmışsanız bile başınıza gelmesi olasıdır. Çünkü İnternet ucu açık bi ortam olup görünmez saldırılara açıktır. Şirketimiz verilerinizi geriye döndürebilecek tecrübeye sahiptir.