Ön Muhasebe Danışmanlığı 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Ön Muhasebe Servisi

Ön Muhasebe programlarının kurulumu ve kullanımı hakkında her türlü bilgi edinebilirsiniz.

Ücretsiz tasarım ve uygulama danışmanlarımızdan bilgi alabilir, grafik tasarım ve yazılım talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Ön Muhasebe Programı

Ön Muhasebe Programlları       Bütün küçük ve orta ölçekli işletmelerin ve ticarethanelerin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Kolay kullanımı ve basit arayüzü sayesinde stok giriş ve çıkış işlemleri, cari tahsilat ve tediye işlemleri, irsaliye ve fatura işlemleri, çek ve senet işlemleri, banka işlemleri gibi bütün ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Stoklarınızı kontrol altına alıp, cari borç ve alacaklarınızı takip ederek karlılık analizleri yapıp, firmanız ile ilgili kararları zamanında alabilirsiniz. Birden fazla firmanızın ön muhasebe takibini aynı program üzerinde farklı firma tanımlayarak takip edebilirsiniz. Belli başlı büyük muhasebe programlarının kurulumu hizmetini vermekteyiz.

Yazımızın verimliliği için muhasebeyle ilgili birkaç terim ve açıklamalarını aşağıda belirttik.

 • Stok Giriş-Çıkış Takibi : Sınırsız sayıda stok kartı tanımlayabilirsiniz. Stok kartlarınızı alış ve satış fiyatlarına göre basit bir şekilde tanımlayıp, bu fiyatlar üzerinden alış ve satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Stok fişleri ile stok giriş ve çıkış hareketlerinizi düzenleyebilirsiniz. Stoklarınızı gruplayarak, grup bazında filtreleyip çeşitli raporlar üretebilirsiniz.
 • Cari Hesap Takibi : Sınırsız sayıda cari kart tanımlayabilirsiniz. Cari kartlarınızı Alıcı ve Satıcı bazında basit bir şekilde tanımlayıp, daha sonra Alıcı ve Satıcı bazında çeşitli raporlar üretebilirsiniz. Cari fişleri ile cari hesaplarınıza ait tahsilat ve tediye işlemleri gerçekleştirebilir ve bu işlemleri makbuz olarak yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.
 • Fatura/İrsaliye İşlemleri : Satıcılardan aldığınız mallara istinaden Alım İrsaliyesi, müşterilerinize sattığınız mallara istinaden de Satış irsaliyesi düzenleyebilirsiniz. Daha sonra girdiğiniz bu irsaliyeleri faturalandırabilirsiniz. Giriş yaptığınız İrsaliyelerinizden faturalanmış ve faturalanmamışları takip edebilirsiniz. Yaptığınız satışları perakende ve toptan olarak gerçekleştirebilirsiniz. Satış irsaliyeleri ve faturaları düzenleyerek bu irsaliye ve faturalarınızı yazıcıdan çıktı olarak alabilirsiniz.
 • Müşteri Çek/Senetleri : Müşterilerinizden yaptığınız satışlara yönelik aldığınız çek ve senetlerin girişini yapıp, bu çek ve senetlerin durumlarına göre takibini yapabilirsiniz.
 • Kendi Çek/Senetleriniz : Mal aldığınız firmalara düzenlediğiniz çek ve senetlerinizin çıkış işlemlerini yapıp, ödeyeceğiniz çek ve senetlerin takibini yapabilirsiniz.
 • Banka Hesap Takibi : Bankalara gelen ve giden havalelerinizi, bankalara çıkışını yaptığınız çek ve senetlerinizin girişini yaparak, bankalardaki mevcut kıymetlerinizin takibini yapabilirsiniz.
 • Raporlama : Stok Raporları: Stok raporları ile alış ve satış, ortalama alış ve satış fiyatları üzerinden mevcut stoklarınızın değerini görebilir, ayrıca işlem türlerine göre stok giriş ve çıkışlarınıza ait raporlar üretebilirsiniz.
 • Cari Raporları : Mevcut cari borç ve alacaklarınızı raporlayıp, cari hesaplarınıza ait ekstreler üretebilirsiniz. Ayrıca işlem türlerine göre cari fişlerinizi raporlayabilirsiniz.
 • İsraliye ve Fatura Raporları : Mevcut cari borç ve alacaklarınızı raporlayıp, cari hesaplarınıza ait ekstreler üretebilirsiniz. Ayrıca işlem türlerine göre cari fişlerinizi raporlayabilirsiniz.
 • Çek ve Senet Raporları : Çek ve senet fişlerinizi türlerine göre raporlayabilirsiniz. Ayrıca durumlarına göre çek ve senetlerinizin takibini yapıp, ödeyeceğiniz çek ve senetlerinize ait raporlar üretebilirsiniz.
 • Banka Raporları : Çalıştığınız bankalarla yaptığınız işlemlerinizin takibini yapıp, bankada mevcutlarınıza ait raporlar üretebilirsiniz.
 • Çok Kullanıcı : Ağ ve internet ortamında çalışabilmektedir. Satın alacağınız ek terminal lisansları (100 TL +KDV * İlave Terminal Sayısı) ile ihtiyacınız oldukça ağ üzerinde istediğiniz sayıda bilgisayarda çalışabileceği gibi internet üzerinden de kullanılabilmektedir.