Fatura Yazdırma Yardım 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Fatura Yazdırma Servisi

Fatura yazdırma programlarının kurulumu ve kullanımı hakkında personelimizden destek alıp işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Her türlü teknik yardım yapılmaktadır.

Ücretsiz tasarım ve uygulama danışmanlarımızdan bilgi alabilir, grafik tasarım ve yazılım talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Fatura Yazdırma Programı

Fatura Yazdırma Programı        El ile fatura kesen firmaların faturalarını bilgisayar ortamında hızlı ve kolay bir şekilde hazırlamasını sağlayan işlem süresini kısaltıp olası insani hataları en aza indirmeyi amaçlayan bir programdır. Görsel fatura tasarım ekranı sayesinde kendi faturanıza göre fatura çıktı ayarlarını yapabilirsiniz. Bu ürünümüz, faturalarını bilgisayar ortamında kesmek isteyen, Windows İşletim Sistemi ile çalışan bir PC 'si ve buna bağlı bir yazıcısı olan firmamıza  yöneliktir.

        Bilgisayar ortamında fatura kesmek isteyen tüm firmaların kullanımına uygundur.

Avantajları :
Fatura kesmeyi hızlı ve hatasız hale getirir yanlış düzenlemeden dolayı meydana gelebilecek riskleri ortadan kaldırır. Görsel ara yüz ile kullanım kolaylığı. Fatura ayarınızı görsel olarak sürükle bırak yöntemi ile tasarlayabilirsiniz. El ile fatura kesmekten kaynaklanan zaman ve iş gücünden tasarruf edebilirsiniz. İşlem süresini kısaltarak iş verimliliğini arttırır. Müşteri ve ürün/hizmet bilgileri için veritabanı oluşturabilirsiniz. Böylece fatura keserken seçim yapabilirsiniz. Program vasıtasıyla hazırlanan faturaların düzgün ve profesyonel görünümü, firmaya prestij sağlar. Her türlü fatura için çıktı tasarımı yapılabilir. Yazıcınızın modeline göre hassas yazdırma ayarlarını yapabilirsiniz. Tercih ettiğiniz yazı tipi ve büyüklüğünü tanımlayarak, faturalarınızın daha okunaklı olmasını sağlayabilirsiniz. Geriye dönük olarak yazdırdığınız fatura bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şirketinizin her bir yan kuruluşunun fatura bilgilerini ayrı ayrı takip edebilirsiniz.

Özellikler :

  • Çeşitli kullanıcı ara yüzü,
  • K.D.V. Dahil veya K.D.V. Hariç hesaplama özelliği,
  • Fatura Açıklama bölümü,
  • Miktar ve fiyat ondalık gösterim bölümü,
  • Fatura satır girişinde varsayılan k.d.v. oranı ve durumu,
  • Fatura Çıktılarında Dip Not ve Açıklama alanları,
  • Fatura başlık bilgisine Özel alanlar,
  • Fatura yazdırma bölümüne toplam bilgisi sayfa sonunda yazdırma seçeneği,
  • A4 – A5 fatura ve irsaliye yazdırma seçeneği,
  • Kesilen faturaları sorgulama filtreleme bölümü.

        Bu özellikleri size hazırlayacağımız programa ekleyebilir; böylece aylık ödenecek K.D.V. ve kesilen fatura toplamlarını izleyebilirsiniz.  Birden fazla K.D.V. oranları için ayrı ayrı K.D.V. toplamlarını görebilirsiniz.