Yazılım Danışmanlığı 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Yazılım Hizmetleri Servisi

Yazılım konusunda teknik uzman ekibimizden bire bir görüşerek her türlü yazılım konusunda bilgi verilir.

Ücretsiz tasarım ve uygulama danışmanlarımızdan bilgi alabilir, grafik tasarım ve yazılım talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Yazılım Hizmetleri

Yazılım Hizmetleri

     Firmamız isteklerinizle şekil alacak yazılımlar üretiyor. Şirketinizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek web yazılımları veya desktop yazılımları sunuyoruz. Sizin için reklam niteliğinde web siteleri hazırlayabiliriz. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla ilk hedefimiz size hizmet verebilmektir.

İSBİM® Yazılım Alanında Sizlerle..

     Yazılım bir teknoloji terimidir. Anlamı; Hem bilgisayar sistemini oluşturan donanım parçalarının yönetimini hem de kullanıcıların işlerini yapmak için gerekli olan komutlar topluluğuna yazılım denilmektedir.

     Bilgisayarın istenilen işlemleri yapabilmesi için gerekli olan komutlar topluluğuna YAZILIM adı verilir. Sadece donanımdan oluşmuş bir bilgisayar kullanılmaz. Yazılımlar üç ana başlık altında inceleyebiliriz.

  •  Sistem Yazılımları


        Bilgisayarın yapacağı işlerin kontrolünü, işlem yazılımlarının çalışmasını, bellek giriş ve çıkışlarını, çeşitli işlerin ard arda ve sürekli bir şekilde yapılmasını sağlar. Örneğin: MS-DOS, UNİX, WINDOWS-95 vb.

 

  • Uygulama Yazılımları

 

        Programcının bir problemin çözümü için her hangi bir programlama dili ile yazdığı programlara derleyici ve çalıştırıcı, yani sisteme sonradan ilave edilmiş programların tümüne uygulama yazılımları adı verilir.

  • Hizmet Yazılımları 

         Hizmet (Utility) yazılımları, genel sistem destek işlemlerini yapmak için kullanılan programlardır. Diskleri biçimlendirmek, dosyaları kopyalamak, disklerdeki programları yedeklemek, dosya sıkıştırma, dosya transfer (ftp), klavye düzenleme, disk yüzeyini düzenleme (fdisk, partition magic), virüs temizleme gibi işlemleri yaparlar. Çoğu işletim sistemi hizmet yazılımlarının yaptığı işlerin çoğunu yapmaktadır. Fakat bazı durumlarda hizmet yazılımları ayrı bir paket olarak daha güçlü özelliklerle üretilmektedir.

  • Zararlı Yazılımlara Filtre

Zararlı Yazılımlar

         Bilgisayarınıza zarar verebilen, bilgisayarınızı etkili bir şekilde kullanmanızı önleyen yazılımlardır. Bilgisayarınıza büyük zararlar verebilen bu programlardan korunmak için gerekli önlemler alınmaz ise oluşacak sorunların sayısı hızla artacaktır. Bilgilerinizi güvenliği için bu tür yazılımlardan uzak durmanız gerekmektedir.

          İhtiyaçlarınıza özel yönetmek için farklı yazılım dillerine hakim yazılımcılarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm isteklerinize anında karşılık verebilecek mühendislerimizle piyasadaki en güvenilir yazılımları sizlere sunmaktayız. 

          Sunduğumuz web tabanlı yazılım çözümleri ile kurumların ofis içinde ya da dışında istedikleri her yerden kurumsal yazılımlarını kullanarak, yer ve zamandan bağımsız olarak iş akışlarını ara vermeden sürdürebilmelerini sağlıyor.