Notebook Teknik Servis 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Notebook Servisi

Bir çok markanın ürünün teknik servisi profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Çok hafif oldukları gibi çok azda güç tüketimi yaparlar. Bu yüzden çok tercih edilen bir üründür. Teknik servisimiz Notebook konusunda çok dikkatli çalışmaktadır.

Ücretsiz teknik servis danışmanlarımızdan bilgi alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz. Yeni müşterilerimizin bir çoğuna ücretsiz servis hizmeti vermekteyiz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Notebook Servisi

Notebook Servisi

         Notebook bilgisayar, sürekli hareket halinde olan ve bu hareketi esnasında bilgisayara ihtiyaç duyan, daha çok iş insanları ve öğrenciler için üretilmiş bir bilgisayar türüdür. Günümüzde genellikle 2-4 kg. ağırlığında ve şarj edilebilen pilleri sayesinde birkaç saate kadar elektrik bağlantısı olmadan da çalışabilmektedirler. Notebookların bir diğer ismi de Laptop olup taşınabilen malzemeden yapılmışlardır. Ağırlığı çok olmasın diye küçük bir sistem içerir. Her modelin kendine özgü iç donanımıyla kapasitesi vardır. 

         Notebookların netbooklardan farkı olarak; CD-Rom içermesi gösterilebilir. Firmamız Netbook Serviside vermektedir. İstanbul'un hemen hemen her ilçesine Yerine Servis Hizmeti verebilmekteyiz. Notebook Tamir Merkezinde tüm marka ve model notebook onarımı yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas aldık tecrübemizle hizmete açığız.

         Notebook Servisimiz sizlere bu alanda hizmet verebilmek için oluşturulmuştur. Günümüzde masaüstü bilgisayar kullanımlarına nazaran daha çok Notebook kullanılmaktadır. Özen ve titizlikle kullanılması gereken cihazlarınızın en ufak olaylarda bile maddi hasarlara yol açabileceğini bilmeniz gerekmektedir. Teknik servisimizde her marka ve model notebook tamir, bakım, servis ve upgrade hizmetleri verilmektedir. Gerektiğinde uygun fiyatlarla anakart değişimi, ram bellek temini yapmaktayız bütün sorunlarınızı çözebiliriz.

         Yıllık Bakım sözleşmesi imzalayıp firmamızı şirket ve/veya kişisel bilgisayarlarınıza sponsor etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Notebook Kullanımının avantajları şunlardır;

  • Hafif, kolay taşınılabilirdirler.
  • Düşük güç tüketimine sahiptirler.
  • Kablosuz İnternet ile rahatça internet bağlantısı sağlayabilmektedirler.
  • CD-Rom girişi, Ses aygıtı girişi, USB girişi, vga portu, güç kaynağı girişi bulunmaktadır.

        Notebookunuzun hemen arızalanmaması için üzerinize düşen bir kaç kolay görev var. Aşağıda belirtilen durumlara uysanız bile arıza ile karşılaşıyorsanız telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

  • Notebook bilgisayarlarımızı sert zemin üzerinde kullanmalıyız,
  • Notebook ekranınıza kolonya, alkol gibi ağır çözücüler sürmeyiniz,
  • Fanınızı periyodik bir şekilde süpürünüz, toz birikintisi ciddi performans kaybına yol açmaktadır.
  • Notebook bilgisayarlarımızın periyodik bakım ve temizliklerini yaptırmak hem kullanım ömrünü uzatacak hem de daha ciddi problemlerin oluşmadan önüne geçecektir.
  • Çok sıcak havalarda mümkünse soğutucu ile kullanmakta yarar vardır.