Netbook Teknik Servis 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Netbook Servisi

Küçük laptop (Netbook) bir çok markanın tamiri ve parça yenilemesini gerçekleştiriyoruz. Bir çok marka ile anlaşma sağlayıp teknik servis hizmetlerini vermekteyiz.

Ücretsiz teknik servis danışmanlarımızdan bilgi alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz. Yeni müşterilerimizin bir çoğuna ücretsiz servis hizmeti vermekteyiz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Netbook Servisi

Netbook Servisi

        Tecrübeli ve uzman personelimiz; yetkili servislerden onarım için çok yüksek fiyat verilen bilgisayarlarızı makul fiyatlara onararak kullanılabilir hale dönüştürmektedir. Garanti kapsamı dışında olsa dahi, cihazınız titizlik ve güven içinde onarılıp en kısa sürede sizlere teslim edilecektir. İSBİM, müşteri memnuniyeti ve müşterisine duyduğu sadakat ile yola çıkmış bir şirket olduğundan, layık görüldüğü kalite belgelerinden de anlaşılacağı üzere, uzun yıllar boyu İstanbul 'un bilgisayar teknik servisi amaçlamıştır.

        Gelişen teknolojinin ürünlerinden biri olan netbooklarınızın arızası halinde hizmetinizde olan firmamız ile yıllık bakım sözleşmesi imzalayabilir, kişisel ya da kurumsal bilgisayarlarınızı garanti altına alabilirsiniz.

Netbook        İSBİM 'in geniş müşteri portföyündeki büyük şirketlerin arasında sizinde şirketiniz yer alabilir ve arızalı netbooklarınızı güvenilir bir servise emanet edebilirsiniz.

        Netbooklar taşınabilir ve hassas ürünler olduğundan dolayı kötü kullanım halinde sık sık arızalanabilecek bir çeşittir. İSBİM, bu hassas cihazlarda; anakart bga ve smd chip tamiri, bios yazılımı ve update’i, lcd (ekran) tamiri ve değişimi, klavye değişimi ve eksik tuş tamamlama, lcd cable tamiri ve değişimi, optik sürücü, cd-rom, dvd-rom, cdrw-dvd, dvdrw multidrive değişimi, ram değişimi ve upgrade’i, harddisk değişimi ve upgrade’i, cpu değişimi ve upgrade’i, vga tamiri ve değişimi, ses kartı değişimi ve tamiri, mekanik parça değişimi, parça tamiri, speaker değişimi, harddisk data yedekleme ve veri transferi, lisanslı işletim sistemi kurulumu ve recovery, driver temini ve driver yükleme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

İSBİM 'den netbook servis hizmeti almak için telefon numarasından, ya da e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenilir olmayan firmaların aksine, İSBİM 'de bilgi güvenliğine verilen özenle çalışılmaktadır.