Bilgisayar Teknik Servis 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Bilgisayar Servisi

Her marka bilgisayar teknik servisinin iç ve dış donanım birimlerinin onarımı ve değişimi gerçekleştirilir. 

Ücretsiz teknik servis danışmanlarımızdan bilgi alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz. Yeni müşterilerimizin bir çoğuna ücretsiz servis hizmeti vermekteyiz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Bilgisayar Teknik Servisi

Bilgisayar Servisi

        Firmamız hiçbir kurumu veya şirketi bilgisayarıyla sıkıntıda görmek istemedi. Birincil amaç olarak bunu belirledi. Çünkü arızalı bir bilgisayar hem iş hem de motivasyon açısından hayata olumsuz etkilidir. PC olarak adlandırılan (personel computer) kişisel bilgisayarların arıza ya da yolda kalma oranı diğer bilgisayarlara nazaran daha kolay ve sık tekrarlanır, bunun nedeni olarak, sürekli açık kalması ve ısınması, yeterli miktarda regüle edilmemesi görülebilir. Bazı zamanlarda ise virüs nedeni ile bilgisayarlar arıza vermektedir. Nedeni farketmeksizin her hangi bir arıza durumuyla karşılaşmanız halinde İSBİM 'den servis talebinde bulunabilirsiniz. Kişisel veya kurumsal servis talebiniz, marka bağımsız, konusunda uzman teknisyenler ve randevu ile yerine getirilmektedir. Yerinizde Bilgisayar Servisimizle hizmetinizdeyiz. Yedek parça teminatında da sıkıntıyı size hissettirmeden çözmek için alanında tecrübeli bir çok eleman firmamıza hizmet vermektedir. Artık kapı kapı dolaşıp tamirci aramanıza gerek kalmadı, dilerseniz bilgisayarınızı sizin evinize/işyerinize gelerek onarıyoruz.

       İnternet ortamında fiber saldırılarla karşılaşırsınız belki ruhunuz bile duymaz, ancak antivirüsünüz saldırganı haklamıştır bile. İSBİM firması olarak bilgisayarınızı bu tehditten kurtaracak yazılımı bilgisayarınıza dahil etme hizmetini de sunmaktayız. Devamlı gelişen ve değişen teknolojide müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine cevap vermek ve güvenilir bir şirket olmak istemekteyiz. Müşteri memnuniyetini ve kalitemizin devamını sağlamak ve ilerilere taşımak konusunda tüm çalışanlarımız görevli ve sorumludur. 'TEKNOLOJİYİ BİZ BULMADIK AMA MÜKEMMELLEŞTİRDİK' sloganıyla yola çıktık ve devam edeceğiz. Kaliteyi üretmek, zoru başarmak bizim işimiz. Gerek yazılımsal gerek donanımsal olarak teçhizatımız hazır, bozulmuş bilgisayarınızı bekliyoruz ve biz bilgisayarınızın dilinden anlıyoruz. ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sertifikamızla, bilgilerinize bir yabancıdansa verin biz ulaşalım.

  • Marka ve model ayırt etmeksizin masaüstü bilgisayarınızın onarım, bakım ve yükseltme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Anakart, chipset, LCD, güç kaynağı tamiri, arıza tespiti, işletim sistemi yeniden kurulumu, yedek alınması, güncel sürücülerin yüklenmesi, bios güncellemesi, sistem stabilite testi ve sisteminiz hakkında ayrıntılı bir rapor ile teslim ediyoruz.
  • Bilgisayar Teknik Servis hizmetleri, alanında uzman personellerimiz tarafından randevu yöntemiyle ve marka sorunu olmadan bağımsız gerçekleştirilir.
  • İstanbul’un neredeyse her noktasına, her marka bilgisayar, sunucu, network, notebook, monitör, yazıcı, kamera, hırsız alarm ve yangın sistemleri için özel teknik servis hizmeti veren ekibimizin önceliği çağırıların hızlı ve doğru bir biçimde yanıtlanmasıdır. Telefon veya internet üzerinden ulaşan çağrılar en kısa zamanda değerlendirilerek servis programına dahil edilir ve randevu zamanı ile ilgili bilgi verilir.
  • Teknik Servis işlemi gerçekleştirilirken bilgi kaybı, veri güvenliği ve özel bilgilerin mahremiyeti gibi konulara hassasiyet ve özen gösterilir.
  • Gerek ev gerekse ofis bilgisayarlarınızın güvenliği için yedekleme, güvenlik yazılımı ve bakım gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Saymış olduğumuz niceliklerden sonra bilgisayarlı sistemlerinizi güvence altına alabilmek adına bizimle Kurumsal Bakım Anlaşması yapabilirsiniz.