Bilgisayar Tamiri 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Bilgisayar Tamiri

Uzman personelimizin güçlü ekipmanları bilgisayarın donanımsal ve yazılımsal olarak bütün sorunları ile detaylı bir şekilde ilgilenilir.

Ücretsiz teknik servis danışmanlarımızdan bilgi alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz. Yeni müşterilerimizin bir çoğuna ücretsiz servis hizmeti vermekteyiz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamiri    Firmamız bilgisayar tamiri hakkında çok başarılı ve profesyoneldir. Sizlere teknik destek sağlayacaktır.

    Bilgisayarların oluşabilecek donanım veya yazılımsal sorunlarının giderilmesi için verilen destek hizmetidir. Bilgisayarlarda oluşan teknik sorunlarında öncelikle tüm sistem genel olarak incelenir arızalı parça veya yazılım tespit edilir ve gerekli teknik müdahale gerçekleştirilir. Bu müdahaleler kimi zaman arızalı parça onarım işlemi görerek çözülür, bazen de arızalı parça değiştirilir. Yazılım komple kaldırılabilir, onarılabilir veya sorun yaratan yazılımı etkileyen diğer etkenler tespit edilerek ilgili etkenler ortadan kaldırılır.

    Firmamız hem Şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook tamiri hizmeti vermektedir. Bilgisayar tamir hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, hard diskin bozulması vb) ya da yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb)  gibi sorunların bilgisayar tamiri ekibimiz tarafından yerinizde yada İSBİM Teknik servisinde tamiri ve yenilenmesi gerçekleştirilir.

    Gezici araçlarımız ile cihazınızı yerinizden alıyor, arızasını tespit ediyor, onarım için size ayrıntılı bir rapor sunarak onayınızı istiyoruz. Onay verilmediği takdir de, hiçbir ücret talep etmeksizin cihazınızı adresinize iade ediyoruz.

     Firmamızın çizgisi kuruluşundan bu yana anahtar teslimi projeler yönünde olmuştur. Danışmanlık, uygulama yazılımları , web tasarımları, Pc’lerden Server’a multimedia donanımlardan sarf malzemesine kadar uzayan geniş bir donanım ve yazılım yelpazemiz mevcuttur.Destek Bilgisayar ve Yazılım Hizmetleri, bilişim teknolojileri alanındaki uzmanlığını, araştırma ve geliştirme faaliyetleriyle bütünleştirerek kurumsal firmalara her türlü donanım ve yazılım ürünlerinin satış, pazarlama, teknik destek ve danışmanlık hizmetlerini vermektedir.

     Destek Bilgisayar ve Yazılım Hizmetleri bünyesinde kazandığı tecrübeleri paylaşmak, sertifikalı uzmanları ile firmalara hizmet vermek ve kısa vadede Türkiye’nin önde gelen yazılım ve danışmanlık şirketi olmayı hedeflemektedir. Müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyelere taşıyan iş performanslarını artırarak maliyetlerini düşüren nitelikli çözümlerle değerler yaratmaktır.

     Teknik kadrosu ile birlikte network ağları ve hardware alanında anahtar teslim sistemler kurmakta, bunları yazılım ve teknik bakım anlaşmaları ile desteklemektedir.

     Ürün ve hizmetlerimiz, müşterilerimizin işletmelerinde verimlilik artışı sağlamaya odaklanmıştır. Her sektörün, her işletmenin kendine özgü yapısını ve çağdaş yönetim tekniklerini gözeterek, işletmelerin daha üretken, daha karlı olabilmesi için gerekli bilişim araç, gereç ve hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız.

     Teknik servis ekibimiz gerek tek kullanıcılı sistemlere gerekse çok kullanıcılı sistemlere donanım destek hizmeti vermektedir. İşletim sistemi olarak Dos, Windows, Windows for Workgroups, Windows 95, Windows 98, NT, Windows 2000 Server, Novell Netware ve Sco Unix’i desteklemekteyiz. FUJITSU-SIEMENS, HEWLETT PACKARD, COMPAQ, IBM ürünlerinin bayisiyiz. Bunların dışında kendi montajımız olan ERT serisi PC’lerin satış ve hizmetini yapmakta ve teknik servisimizde her marka PC ve yan donanımların bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Kullanıcılarımızla yıllık bakım anlaşmaları yaparak tek ve çok kullanıcılı sistemlerin anlaşma kapsamındaki periyodik destek hizmetini sürdürmekteyiz. Tüm platformların içiçe çalıştığı Local ve Remote kullanımda Modem, Bridge, Router, Printer server, Terminal server, Network Switch’den oluşan Komple LAN/WAN uygulamalarında hybrid yapıları kurmakta ve bunların destek hizmetlerini sürdürmekteyiz .

      PC yan donanımlarına ait ürün yelpazemizi genişletmek , sektörlere özel software çözümleri vermek ve kullanıcılarımızın internet üzerinde iş hacimlerini , pazar paylarını arttırabilecek çözümler sunarak, kullanıcılarımızın bilgisayarlarında aradığı hız ve gelişmiş özellikleri iş hayatlarına yansıtmalarını sağlamaya çalışmaktır.Ayrıca İstanbul’un her bölgesine yerinde servis hizmeti vererek müşterilerine kısa süre içinde net çözümler sunmaktadır.

      Markalı – markasız ürünlerin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Servis talep edilmesi durumunda talepler aynı iş günü içerisinde karşılanmaktadır. 

  • Yılların tecrübe ve birikimiyle biz hiç bir servisimizde arıza tesbit ücreti almıyoruz. 
  • Siz değerli müşterilerimiz hiç bir zaman kargo ücreti gibi ayrıntıları düşümeyin. 
  • notebook ile ilgili tüm servis hizmetlerimizde kargo ücretleri bize ait.
  • Bize servise gelen ürünler en hızlı şekilde işleme alınır ve asla gereksiz yere bekletilmezsiniz.
  • Servise gönderdiğiniz bilgisayarınızın durumunu size sürekli bildiriyoruz.

Kısacası Bilgisayarlaranıza Çok İyi Bakıyoruz! ' İSBİM '