Barkod Yazıcı Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Barkod Yazıcı Servisi

Barkod yazıcıların tamirini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ana ve alt ürünlerin iç ve dış temizliği, bağlantı kontrolleri, fonksiyon testleri, disk-kafa-batarya temizleme, şarj kontrolü, verimi artırmaya yönelik ayarlamalar yapılmaktadır.

Ücretsiz teknik servis danışmanlarımızdan bilgi alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz. Yeni müşterilerimizin bir çoğuna ücretsiz servis hizmeti vermekteyiz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Barkod Yazıcı Servisi

Barkod Yazıcı Servisi

        Barkod, çubuk kod ya da çizgi im, verilerin görsel özellikli makinelerin okuyabilmesi için çeşitli kodlama yöntemleriyle sunulmasıdır. Barkod okuyucu olarak da adlandırılan optik okuyucular ile okunabilir veya özel yazılımlarla görüntü içinden taranabilir. Biz size barkod yazıcısını temin edebiliriz. Ya da sizin bozulmuş barkod yazıcınızı tamir edebiliriz. Barkod Yazıcı onarımı ve işlemleri firmamızın hizmetleri arasındadır.

        Barkod; değişik kalınlıktaki dik çizgi ve boşluklardan oluşan ve verinin otomatik olarak ve hatasız bir biçimde başka bir ortama aktarılması için kullanılan bir yöntemdir. Satıcı firmaların ürünlerine sayısal isimler vermesi şeklinde yorumlanabilir. Veriler girilirken hata yapılma olasılığı fazladır. Bu hata oranını ve harcanan zamanı azaltmak için barkodlar ve barkod okuyucular kullanılır.

        Barkod, barkod alfabesi (barcode symbology) denilen ve barkodun içerdiği çizgi ve boşlukların neye göre basılacağını belirleyen kurallara göre basılmaktadır. Barkodlar 0-9 arası rakamları, alfabedeki karakterleri ve bazı özel karakterleri (*, -, / vb.) içerebilirler. Birçok barkod alfabesi vardır. Bu alfabelerden bazıları sadece rakamları içerirken bazıları da hem rakamları hem de özel karakterleri içermektedirler.

        Barkod yazıcı sistemleri, barkod basmaya yarayan aletlerdir. Bu cihazlar termal ve direk termal olarak baskı yapabilmektedir. Barkod yazıcı sistem ile basılan barkodların ömrü daha uzun olmakla beraber daha dayanıklı da olmaktadır. Baskül Daha hızlı baskı yapabilen cihazlardır. Piyasada birçok çeşitte ve markada barkod yazıcılar bulunabilmektedir. Örneğin bilgisayara bağlı ya da bilgisayara bağlı olmayan türde de barkod yazıcı bulunabilmektedir. Barkod etiketlerini barkod yazıcı dışında ki firmalar da lazer yazıcıdan çıkarabilirler. Barkod Yazıcı Kullanılan etiket türü termal etikettir.

         Uzman kadromuzla marka bağımsız teknik servis hizmeti vermekteyiz. Barkod Yazıcı, Barkod Okuyucular, Pos Yazıcılar, El Terminallleri ve çevre birimleri, saha da ve diğer local uygulamalarda çalışan ekipmanlar, işletim sistemleri, kullanılan ticari yazılımların kurulumu ve işleme alınması konularında telefon ile destek veya gerekli olduğu durumlarda yerinde müdahaleler, bakım anlaşmaları ile sağlanmaktadır. 

Barkod Yazıcı
Koruyucu Periyodik Bakım 

           Meydana gelebilecek arızaları önlemek, cihazların ömrünü uzatmak ve sistemin daha verimli çalışmasını sağlamak amacıyla periyodik yapılan müdahale ve kontrollerdir. Bu kontrollerle  verimlilik artışı, bakım ve işçilik masraflarında düşüş, zaman ve işgücünün doğru kullanımı, güvenilir veri elde edilebilmektedir. Belirli aralıklarla barkod yazıcınızın bakımını İSBİM yapabilmektedir.

Periyodik Bakım Kapsamında Yapılan İşler;

  • Ana ve alt ürünlerin iç ve dış temizliği,
  • Bağlantı kontrolleri,
  • Fonksiyon testleri,
  • Disk/Kafa/Batarya temizleme ve şarj kontrolü,
  • Verimi artırmaya yönelik ayarlamalar.

 

       Barkod Yazıcı Servisimiz her marka barkod yazıcılarının bakım ve onarımını profesyonel ekibi ile arızalanan ürünlerinizi en kısa sürede onarımını yaparak iş devamını sağlamaktadır.

       Yazıcı onarımı ve bir çok modele ait yedek parça stoğu ile arızaların kısa sürede çözümü sağlamaktayız. Barkod yazıcılarınızın performans testleri, bakımları, sensör kontrollerini yaparak olabilecek arızaların önüne geçerek iş akışınızın devamını sağlamaktayız.