ADSL Teknik Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
ADSL Servisi

ADSL problem olan herkese uzaktan ve yakından hertürlü teknik hizmet verilmektedir. Telefon hattı, faks ve POS cihazlarından sadece birini bağlayabiliriz.

Ücretsiz teknik servis danışmanlarımızdan bilgi alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz. Yeni müşterilerimizin bir çoğuna ücretsiz servis hizmeti vermekteyiz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

ADSL Teknik Servis

Adsl Teknik Servis      ADSL Hattınıza Telefon, Faks veya POS cihazından sadece birini bağlayabilirsiniz. Ancak bu bağlantı için mutlak suretle CE standartlarına sahip Splitter (Ayrıştırıcı) denilen ve Alçak Frekansları geçirererek telefon hattınızın Yüksek Frekanslı Data sinyallerinden kaynaklanan parazitlerden  arındırılmasını sağlayan bir aparat kullanmanız gerektiğini unutmayınız. Ayrıca ne Splitter’dan önce ne de Splitter’dan sonra Telefon Faks veya POS cihazınıza paralel başka bir cihaz bağlamayınız. Zira paralellenen cihazlar Modeminize gidecek olan ADSL sinyalini zayıflatacağından Modem senkronizasyonu yada İnternette sörf hızınızla ilgili bir takım problemler yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte; çok fonksiyonlu veya telsiz Telefonlar ile bazı Faks cihazlarının da ADSL sinyalini zayıflattığı tespit edilmiştir. 

     ADSL problemlerinizde  telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Firmamızın tecrübeli elemanları 7 gün 24 saat hizmet verebilmektedir.

  ADSL Nedir?

     Asymmetric Digital Subscriber Line ya da kısaca ADSL (Asimetrik Sayısal Abone Hattı) sıradan telefon hatları üzerinden genişband erişimi sağlayan bir bakır devre transmisyon teknolojisi olarak Internet kullanıcıları tarafından tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır.

     ADSL tümüyle bir Internet teknolojisi olarak geliştirildiğinden hem ev kullanıcılarına hem de işletmelere çok çeşitli avantajlar sağlamaktadır.

     İSBİM Bilişim firması olarak İstanbul'da faaliyet gösteren firmalara profesyonel bilgisayar servis ve danışmanlık hizmetleri sunmakdayız, firmanızın işlerini Bilgisayar yada Bilgisayar yazılımı ise bize emanet edebilirsiniz.Adsl

     İnternet bağlantınızda oluşan problemler de modem veya telekomun ağrızası olduğunu tespit edip, sizi en uygun maaliyetli ve en verimli sonuçlara getirmek istiyoruz. İnternet hızınız düşük olabilir, modeminize elektrik gittiği halde ışıkları yanmıyor olabilir, bilgisayarınıza modeminizi bağlayamıyor olabilirsiniz, internete bağlanabildiğiniz halde sabit telefonunuz çalışmıyor olabilir.. İSBİM bu gibi problemlerle karşılaşmanız durumunda tek telefonla ulaşabileceğiniz uzaklıktadır.

    Modem modelinizin (AirTies, Exper, Pikatel, Huawei, Pirelli, ZTE..) ne olduğu farketmez, İSBİM tüm markalara hizmet verebilmektedir.