Teknik Servis 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Teknik Servis Hizmetleri

Her marka bilgisayar, laptop, yazıcı ve bu yazıcılar için kartuş ve sarf malzemeler. Ayrıca donanımsal sistem desteği vermekteyiz..

Ücretsiz teknik servis danışmanlarımızdan bilgi alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz. Yeni müşterilerimizin bir çoğuna ücretsiz servis hizmeti vermekteyiz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Teknik Servis

Teknik Servis

    İstanbul 'un bilgi işlem sorumlusu olarak bilgisayarlı her çeşit sistemde yeterli bilgiye ve tecrübeye sahibiz. İstanbul içinde birçok bölgeye "Yerinde Servis Hizmeti" yle ulaşabiliriz. Veri Kurtarma işleminden, bozuk parça onarımına ve teminine kadar tüm sorunlarda firmamız hizmet verebilmektedir. Marka farkı gözetmeksizin Teknik Servis hizmetimiz tam verimle çalışmaya devam etmektedir. İsteğiniz dahilinde kurumunuz adına Bakım Anlaşması imzalayıp şirketinizi garanti altına alabilirsiniz.

    İstanbul `un her semtinde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Masaüstü, laptop, tablet, PDA, akıllı teknoloji ürünleri, bilgisayarlı sistemlerde çalışan tüm uygulamalar, elektrik & elektronik, GPS teknolojisi, veri kurtarma operasyonları, güvenlik kamerası sistemleri, ses sistemleri, yazıcı ve tarayıcı ve benzeri birçok alanda bakım onarım ve temin gerçekleştirmekteyiz. Donanımların tamiri ve bakımı, ağ sistemlerinin tasarımı ve desteğinin sağlanması, muhasebe probramlarının desteği, SQL Server, Windows xp, Windows 7, Windows 2003 Server ve 2008 Server kurulumları ve yönetilmesi ve sonrasında desteğinin sağlanması gibi çok geniş alanda çözümler üretmekteyiz.


Yerinde Servis İşleyişi

    İletişim sayfamızdan bize ulaşan müşterimiz için önce bir arıza kaydı açılır ve telefonda bir ön teşhis yapılır. Bu ön teşhis neticesinde müşterinin de arzusu ile bir randevu saati belirlenir. Belirlenen gün ve saatte müşterinin evinde olan teknisyen, arızaya yerinde müdahale eder. Arızanın yerinde giderilemeyeceği durumlarda bilgisayarı alıp servis merkezine götürür. Servis hizmetimizin, arızalı ürününüz için hayati önem taşıyan bir adım atılacağında önce ilgili kişiye danışılır, sizin rızanız dışında işlem gerçekleştirilmemektedir.


Kurumsal Bakım Anlaşması 

    İmzalanan bir anlaşma ile günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde, bilgisayar donanımı, cihazınızın içerdiği yazılımlar veya bilgisayar çevre birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, bilgisayarlara müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar.

    İşletmesinde bulunan bilgisayar, yazıcı, tarayıcı, barkod üniteleri, plotter vb. çevre birimlerinde sorun meydana geldiğinde, acil çözüm gereken, tüm işletmeler Kurumsal Bakım Anlaşması yaptırabilirler.


Servis Hizmeti Verdiğimiz Markalar : Acer, Apple, Arena, Asus, Dell, Exper, Gold, Hp, İndex, Lenovo, Lg, Saturn, Sony

Firmamızın yapmakta olduğu bazı servis işlemleri için anahtar kelimeler aşağıdaki gibidir;

    Anakart değişimi, onarımı, bios yazılımı update edilmesi onarılması, elektronik parçaların onarımı, Lcd ekran tamiri, lcd ekran inverter tamiri, değişimi, optik okuyucu, optik sürücü Cdrom, Dvdrom, Dvd-Writter, multidrive tamiri, değişimi, lcd ekran kablosu tamiri, değişimi, adaptör tamiri, ekran kartı tamiri, vga tamiri, değişimi, onarımı, işlemci değişimi, cpu değişimi, upgrade edilmesi, ram değişimi, ram eklenmesi, ram upgrade'i, harddsik değişimi, notebook sabit disk değişimi, usb, seri ve paralel, lpt port, network, lan, ses, port tamiri, onarımı, klavye tamiri, eksik olan tuşların tamamlanması, bios şifresi kırılması, şifre çözülmesi, parça değişimi harddisk, ram, optik okuyucu, speaker tamiri, onarım ve değişimi, hdd yedekleme, bilgi yedekleme, işletim sistemi kurulumu ve recovery, virüs taraması ve virüs temizlemesi, notebook trojan taraması, driverlerinin yüklenmesi, güncellenmesi.