Toplu SMS Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Toplu SMS Hizmeti

Toplu SMS için bilgi almak ve ya kurulumu hakkında bilgi almak için firmamızın personellerine ulaşın. Toplu SMS için ne tür bir yol izlendiği hakkında hemen her şeyi öğrenirsiniz.

Ücretsiz iletişim uzmanlarımızdan bilgi alabilir, teknik destek ve kurulum talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Toplu SMS Hizmetleri

Toplu SMS HizmetleriToplu Sms Nedir ?

     Toplu SMS; Geleneksel iletişim yöntemlerine göre daha ekonomik, etkili, güvenilir ve çok daha pratik bir iletişim yöntemidir.

     Temel olarak bir Kısa Mesajın (SMS) tek tek gönderilmesi yerine, binlerce kişiye aynı anda ve daha ekonomik koşullarda gönderilmesi esasına dayanmaktadır.

     Toplu SMS kullanıcısına, kullanıcı ihtiyaçlarına ve kullanım şekline bağlı olarak, birçok avantaj sağlamaktadır. SMS diğer iletişim, reklam ya da tanıtım araçlarıyla kıyaslandığında, hızı, ekonomisi, etkisi, raporlanabilmesi ve güvenirliği ile öne çıkmaktadır.

       Türkiye içi tüm operatörlere (Turkcell, Avea, Vodafone) toplu sms gönderebilirsiniz.

Toplu Sms'in Avantajları

Toplu SMS Hızlıdır

           SMS Geleneksel iletişim, reklam ve tanıtım araçlarına kıyasla çok daha hızlıdır. Binlerce kişiye iletilmesi gereken bir duyuru, haber ya da kampanya söz konusu olduğunda tasarım, baskı, ajans, arama, dağıtım vb. zaman kayıpları yaşamadan doğrudan hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz.

Ekonomiktir.

           SMS hedef kitlenize ulaşmanın en ekonomik yoludur. Geleneksel iletişim yöntemlerine kıyasla iletişim giderlerinizden büyük oranda tasarruf etmenizi sağlar. Üstelik baskı, dağıtım ya da postalama gibi ekstra giderler doğurmadan…

Toplu SMS Etkilidir.

          Cep Telefonuna gelen bir masajın okunmadan silinme ihtimali yok denecek kadar azdır, bunun yanında etkisi ve geri dönüşü çok daha fazladır. Geleneksel yollarla yapılan tanıtımların hedef kitle tarafından algılanıp algılanamayacağından emin olamazsınız ama SMS gönderdiğiniz kişinin mesajınızı aldığından emin olabilirsiniz.

Toplu SMS Güvenilirdir, Raporlanabilir.

          SMS ile yapılan reklam ve duyuruların gerçekten hedefine ulaşıp ulaşmadığından emin olabilirsiniz, gönderdiğiniz her bir mesajın alıcısına teslim edilip edilemediğini görebilir ve sadece yerine ulaşan mesajlarınız için para ödersiniz. Bu sayede iletişim için harcadığınız her bir kuruşun gerçekten yerine ulaştığına emin olabilirsiniz.

Toplu SMS Pratiktir

          SMS hazırlanması ve uygulaması en hızlı ve en kolay iletişim yoludur. Toplu SMS servisleri ile bir tıkla binlerce kişiye aynı anda ulaşabilirsiniz. Hedef kitlenizle iletişim kurmak için bunların hiçbirisi ile uğraşmayın. Mesajınızı yazın ve gönderin.

Toplu SMS Hedefini bulan bir ok gibidir.

           Hedef kitleniz için de yer alan insanlar artık daha fazla hareket halindeler. Daha fazla hareket halinde olan ve daha fazla farklı iletişim mecraları (Televizyon, Gazete, İnternet, E-Posta, Sabit Telefon, GSM vb.) kullanmaya başlayan insanlarla yolları kesiştirmek her geçen gün daha da zorlaşmakta.

           Toplu SMS size, hedef kitleniz nerede olursa olsun, hangi iletişim mecrasını tercih ederse etsin onlara ulaşma olanağı ve iletilmesini istediğiniz bir duyuru ya da tanıtımın zamanında iletilmesi fırsatını sunuyor.

Müşteri Sadakati

           Toplu SMS ile hedef kitleniz ile markanız arasında çok küçük adımlarla çok büyük bağlar kurabilir, markanızı sürekli olarak hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Küçük bir doğum günü ya da evlilik, yıl dönümü kutlaması, randevu ya da taksit hatırlatmaları gibi küçük ama etkili mesajlar, müşterilerinizle markanız arasındaki iletişimi güçlendirerek, müşterilerinizin sizi sürekli hatırlamasını sağlayarak müşteri sadakatini arttıracaktır.