Santral Sistemleri Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Santral Sistemleri

Santral sistemlerin kurulumu ve ya teknik servisi uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Firmamızın personelleri sizlere istenilen anlayışı gösterecektir.

Ücretsiz iletişim uzmanlarımızdan bilgi alabilir, teknik destek ve kurulum talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Santral Sistemleri

Santral Sistemleri      İSBİM bilişim santral sistemleri olarak teknik servis hizmeti vermektedir. Santral sistemleri alanında her gün yeni bir istek talebi ile karşılaşıp bu talepleri yerine getirerek alınan maddi manevi haz ile bu hizmet şekli teknik servis hizmeti dışına çıkarak santral sistemleri satışı, Satış sonrası bakımı olarak güncellenerek devam etmektedir. Gigaset ailesi olan telsiz telefon satış işlemi toptan ve perakende olarak devam etmektedir. Santral sistemlerinin gelişmesi ve yeni sistemlerin piyasaya çıkması ile hizmetlerimiz artarak devam etmektedir. 

      Çok noktalı firmaların artması ile merkez şube, fabrika ve ofis gibi farklı noktaları IP tırank sistemi ile tek noktadan kontrol ve ayrıntılı takip düzeyini oluşturabilmekteyiz, bu sayede müşterilerimize güvenli ve hızlı haberleşme imkânı sunmuş oluyoruz. Santral sistemleri uygun bir sistem olarak seçilmesi hem kullanım kolaylığı hem de firmaya tasarruf sağlar. 

      Amacına uygun seçilen santral sistemleri kısa zamanda kendi bedeline amorti eden sistemlerdir. Kullanmış olduğumuz santral sistemleri ile gigaset telsiz telefon paketlerini beraber kullanarak kablosuz telefon kullanımını yaygın hale getirdik. Bu sayede kullanıcılar daha özgün ve daha az bakım gerektiren bir santral sistemlerine kavuşmuş oluyorlar. Küçük ölçekli şirketlere tamamı gigaset telsiz telefon ailesi olan kablosuz iletişim imkânı sağlamaktadır. Yapmış olduğumuz santral sistemlerine tamamen IP alt yapılarına entegre olarak çalışmaktadır. Uygulamanın içerisinde analog IP, DEC olarak aynı santral sistemleri ile çözümler sunmaktayız. Santral sistemleri, paralel olarak Türk Telekom ve santral sistemlerimizin daha entegre çalışması için özel imalatımız olan "Hat kesicisi analog hatlar üzerine bağlanarak dijital yapıya kavuşturur. Hatların kontrol imkânı sağlar. Analog aboneler için yapmış olduğumuz süre sınırlayıcısı her kullanıcı için ayrı sürelerde konuşturma imkânı sağlar. 

      Santral sistemleri yapmış olduğumuz haberleşme çözümlerinde müşteri yapısına odaklı olarak özel çözümler sunmaktayız yaptığımız saha çalışması ile müşterilerimizin daha sorunsuz çalışacak santral sistemleri konusunda yönlendirme imkânı sağlanır tesis yapısına uygun çözümler sunmaktayız. İSBİM bilişim en yeni teknolojilerle donatılmış çözümleri ve koşulsuz müşteri memnuniyetini prensip edinmiş hizmet anlayışı ile müşteri beklentilerinin üzerinde kaliteli, güvenilir ve yeniliklerle dolu çözümler sunmaktadır.
Santral Hizmetleri