Sabit Telefon Müracaatı 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Sabit Telefon Servisi

Sabit telefonlarınızı transfer edip birden fazla sabit ücret ödemekten kurtulabilirsiniz. Ayrıca sizlere 0850 li hatlar vererek kurumsallığınızı artırabiliriz.

Ücretsiz iletişim uzmanlarımızdan bilgi alabilir, teknik destek ve kurulum talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Sabit Telefon Hizmeti

Sabit Telefon Hizmeti       İSBİM Sabit hatlı telefonlarınızın kurulumunu yapar, kullanım bilgilerini anlatır. Amacımız Bilişim'i İstanbul'a aşılayabilmektir. Sabit Telefon ile ilgili ayrıntılı bilgiyi makalemizden bulabilirsiniz. Hizmeti almak için telefon numaramızdan bize ulaşınız.

       Ev ve iş yerinizdeki sabit telefonlardan, kullanım alışkanlığınızı değiştirmeden, yüksek ses kalitesi ve ekonomik fiyatlarla her yöne (şehir içi, şehirler arası, uluslararası ve GSM) arama yapabilmenizi sağlayan sabit telefon hizmetidir. İletişim faturanız isbim tarafından düzenlenir ve dilerseniz bütün hatlarınız için tek bir fatura düzenlenebilir.

Yeni Numaraya Hazır Olun 0 800 yada 0 850 Ayrıca Sabit Ücretsiz 0 212 yada 0 312 Hemen Başvurun

Kimler bu hizmetten faydalanabilir?

        Sabit telefonu olan, ihtiyacına uygun dakika paketini seçerek, şehir içi, şehirler arası, uluslararası ya da GSM ayrımı olmadan her yöne rahatça konuşmak isteyen, telefon faturalarının gereğinden yüksek geldiğini düşünen tüm kişi ve kurumlar içindir.

Sabit Telefon Hizmetinin avantajları nelerdir?   

       Telefon görüşmelerinize küçük servetler ödemekten kurtulurken sorun ve önerileriniz olması durumunda dakikalarca telefondaki müşteri temsilcisine laf anlatmak yerine direk müşteri temsilcinize cep telefonundan ulaşır ve anında çözüme ulaşırsınız. Aramalarınızı kullanım alışkanlığınızı değiştirmeden (ön numara çevirmeden), hizmet kalitenizden ödün vermeden yaparsınız.

Abonelik:

       Abonelik sözleşmesi yapabilme hakkınız bulunmaktadır. Abonelik sözleşmesi yaparken aşağıdaki hususlara dikkat etmeniz yararınıza olacaktır:

  • Sözleşme hükümlerini okumalı, sözleşmeyi imzalamalı ve bir nüshasını almalısınız.
  • Tarifenizi seçmeli, önyüzde bulunan abone bilgileri ile hattınızla ilgili tercihlerinize(rehberde yer almak vb.) ilişkin kutucukları doldurmalısınız.

Aboneliğinizi istediğiniz zaman sonlandırma hakkınız vardır. Aboneliğinizi sonlandırırken aşağıdaki hususları bilmeniz yararınıza olacaktır:

 • Aboneliği sonlandırma isteğinizi işletmecinize her zaman iletebilirsiniz.
 • Hattınızın geçici olarak hizmet alımına kapatılması durumunda sabit ücret ödemesi devam etmektedir. Bu nedenle hattınızdan hizmet almak istemiyorsanız, başvurunuzu “hattımı iptal ettirmek, kapatmak veya abonelik sözleşmesini feshetmek istiyorum” şeklinde yapmanız gerekmektedir.
 • Abonelik sözleşmesini feshetmek istediğinizi işletmecinize ya da adına abonelik sözleşmesi yapmaya yetkili temsilcisine yazılı olarak veya müşteri hizmetlerini aramak suretiyle ya da internet aracılığıyla bildirmeniz yeterlidir.
 • Bu işlemden sonra yirmi dört saat içinde işletmeciniz hizmet sunumunu durduracak ancak  hattınız  iptal edilmeyecektir. Müşteri hizmetlerini arayarak ya da internet aracılığıyla bildirimde bulunursanız hizmet sunumunun durdurulmasını takip eden on gün içerisinde işletmecinizin iletişim adresine veya adına abonelik sözleşmesi işlemlerini yürütmeye yetkili herhangi bir temsilcisine yazılı bildirimde bulunmanız gerekmektedir.

Hizmet Aldığınız Tarife Paketi:

        Sabit telefon hizmetlerinden yararlanırken uygun tarifeyi tercih edebilmek için, işletmecinizin size sunmuş olduğu tarife paketlerini iyice inceleyerek sabit ücret, ücretlendirme periyodu indirimli zamanlar, diğer işletmecilere doğru yapılan arama ücretlerine dikkat ederek ve kendi kullanım alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurarak seçim yapmaya dikkat etmelisiniz. İSBİM çalışanları tarifenizi seçmenizde yardımcı olabilmekte size uygun hizmeti sunabilmektedir.

       Tarife paketinizi istediğiniz zaman değiştirme hakkınız bulunmaktadır: Bunun yanında hizmet aldığınız tarifeye ilişkin diğer haklarınıza ise aşağıda yer verilmektedir.

 • Sunulan hizmet için uygulanacak tarifeler konusunda açık, detaylı ve güncel bilgilere erişebilme hakkı,
 • Yararlandığınız tarifelerdeki değişiklikler yürürlüğe girmeden  makul bir süre  önce bilgilendirilme hakkı,
 • Kısa mesaj, çağrı merkezi, internet ve benzeri yöntemlerle katılmış olduğunuz kampanya ve tarife kapsamındaki tüm hizmetlerden başvurduğunuz yöntem ya da basit bir yöntem ile vazgeçme hakkı.

Faturalama:

      İşletmeciler, tüm  aboneleri için mali mevzuata uyumlu fatura düzenlemek ve düzenlenen faturayı son ödeme tarihinden önce abonelere posta ile ulaşacak şekilde göndermekle yükümlüdür.

 • Faturalarınızın posta ile gönderilmesini istememeniz halinde işletmeciniz asgari fatura tutarı ve son ödeme tarihini ihtiva eden fatura bilgilerini,  ödeme tarihine en az beş gün kala elektronik ortamda tarafınıza göndermekle yükümlüdür.
 • Tüketici olarak işletmecinizden ayrıntılı fatura talep edebilirsiniz.
 • Faturalarınızda bir hata olup olmadığı hususunda fatura detaylarını kontrol ediniz.
 • Faturanızın beklediğinizden fazla geldiğini ve işletmecinizin bir faturalama hatası

Sabit Ücret:

       Sabit telefon hizmeti sunumu kapsamında tahsil edilen “sabit ücret” yürürlükte bulunan mevzuat hükümlerine göre tahsil edilmektedir.

Numara Taşıma:

      Sabit telefon hizmeti kapsamında numaranızı  hizmet aldığınız işletmeciden diğer bir işletmeciye  taşıyabilirsiniz. Konuyla ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Kurumumuza başvurabilirsiniz.

Rehberlik Hizmetleri:

      Tüm abonelerin rehber hizmetinden yararlanma ve rehbere kaydolma hakkı bulunmaktadır. Bununla birlikte, kişisel verilerinizin kamuya açık rehberlerde yer alıp Acil Aramalaralmamasını talep etme hakkınız da mevcuttur. Ülkemizde rehberlik hizmeti sunan farklı işletmeciler bulunmaktadır. Söz konusu işletmecilerin sundukları hizmetler arasında karşılaştırma yapmanız daha ucuza hizmet almanızı sağlayabilecektir.

Acil Aramalar:

      Kullanmakta olduğunuz sabit hat üzerinden ücretsiz olarak acil arama yapabilirsiniz. Acil arama ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda konuyu İSBİM' e bildirebilirsiniz.