Marka Santral Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Marka Santral Servisi

Bir çok Santral markasının karel, cisco, alcatel, multitek, fortel gibi markaların hakkında öğrenmek için bilgi alabilirsiniz. Hangisinin sizin için uygun olduğunu beraber karar verelim.

Ücretsiz iletişim uzmanlarımızdan bilgi alabilir, teknik destek ve kurulum talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Marka Santral Sistemleri

Marka Santral Sistemleri     Firmamızın birçok markalarla anlaşmaya varıp başarılar elde etmiştir. Firmamız diğer markalar sayesinde bütünleşip markalaşmıştır. 

Çalıştığımız markalar;

  • Karel Telefon Santrali
  • Multitek Telefon Santrali
  • Cisco Telefon Santrali
  • Alcatel Telefon Santrali
  • Fortel Telefon Santrali

       Bu yüzden firmamız size daha kaliteli bir santral sistemi sunarak daha hızlı ve başarılı bir iş elde edecektir.

       Firmamız Karel Santral, Telesis Santral, Alcatel Santral, Siemens Santral, Panasonic Santral, Ericsson Santral, Multitek Santral markaları satışının yanı sıra bütçenize uygun farklı marka santrallerin satış, bakım ve kurulumlarını gerçekleştirmektedir. İSBİM® Santralsiz işletme kalmasın projesi ile çok küçük işletmeleri de düşünerek en uygun fiyat politikası ile siz müşterilerimizin kurumsallaşması aşamasında daima hizmetinizdedir.

       Ayrıca santrallerinize bekletme müziği karşılama müziği gibi hizmetler veriyor, bu hizmetlerin tümünü 0800 ve 0850 gibi numaralar tahsis ettirerek kullanıma açabiliyoruz.

Santral ServisleriCall centeriniz bizimle daha güçlü ses performansı ve daha güzel müşteri karşılayacaktır.

       Marka model fark etmeksizin her türlü santral servisi hizmetleri ve kurulumları yapmaktayız. İş yerlerinin, ofislerin, kurumların, konut, otel ve fabrikaların, değişen ve gelişen haberleşme ihtiyaçlarına hızlı ve etkin servis hizmeti sunar. Telefon santrali ve çevre birimlerinin, kullanıcıların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda re-konfigüre edilmesi, güncellenmesi, kapasite arttırımı, özellik eklenmesi, özelleştirilmesi, ariza durumunda yerinde teknik destek verilmesi, sistem taşınması, dahili veya harici hat eklenmesi, kullanıcı haklarının/ayarlarının değiştirilmesi gibi hizmetlerdir. Bu servislerden yararlanmak için, son kullanıcı ile herhangi bir sözleşme yapılmasına gerek yoktur. Türkiye'nin neresinde olursa olsun, hangi markadan ve modelden olursa olsun, telefon santralı ile ilgili teknik destek almak için biz arayabilirsiniz. Teknisyen ekibimizle siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekten memnuniyet duyarız.