İletişim Hizmet Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
İletişim Hizmetleri

Sabit telefonların, santral sistemlerin, toplu sms hizmetinin, marka santral sistemlerin vb. iletişim sistemlerinden yararlanabilmek bizlere ulaşın. Uzman ekibimiz sizlere istenilen cevabı vericektir.

Ücretsiz iletişim uzmanlarımızdan bilgi alabilir, teknik destek ve kurulum talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

İletişim Hizmetleri

İletişim Hizmetleri      Hergün gelişen teknoloji ile ilerleyen iletişim sektöründe İSBİM hizmet kalitesini en üst düzeyde tutabilmek için müşteri memnuniyetini ön planda tutan iş modeli ve organizasyon ile profesyonelleşmiştir.

     Elektrik & Elektronik, bilgisayar, internet ürünleri konusunda büyük bir tecrübe ve bilgi birikimine sahip olan İSBİM; müşterilerine kaliteli hizmet ve çözümler sunabilmek için iletişim araçları satış ve servis hizmetlerini vermektedir. İletişim bünyesinde oluşturduğu teknik servis ekibiyle bayilere ve son kullanıcılar için tüm Elektronik ürünlerinin tamir hizmetlerini en hızlı şekilde yürütmektedir. İletişim proje kurulumlarını tüm İstanbul 'da gerçekleştirebilecek ve satış sonrası destek hizmetlerini en iyi şekilde sağlayabilecek çok güçlü bir yapıya sahiptir. Firmamızda birçok bilgili ve deneyimli eleman 7 gün 24 saat tüm müşterilerinin emrindedir. 

     Firmamız santral satış, montaj ve arıza bakımlarına ilaveten santral altyapı hizmetlerini en iyi şekilde siz saygıdeğer müşterilerimize sunmaktadır. 

     Firmamız sizlerin en iyi iletişime geçmesini sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. Bu yüzden birçok başarıyı elde etmiştir. Layık görüldüğü kalite belgelerince piyasadaki en güvenilir ve kaliteli firmalardan biri haline gelmiş olan İSBİM, müşterilerinden görmüş olduğu ilgiden dolayı teşekkürü bir borç bilir.

     Tüm marka ve modelde santrale; ses kayıt, karşılama mesajı, bekletme müziği vb. özelliği entegre edebilecek bilgi birikimine sahip elemanlarımız hizmet talebinizi beklemektedir.

Pazarlama maliyetini düsürmek ve müsterilerinden daha yüksek geri dönüş almak isteyen şirketler için ideal bir çözüm olan Toplu SMS ile;

  • İletişimGeri dönüşleri ve kaç kişiye ulaştığı raporlanabilir.
  • En küçüğünden en büyüğüne tüm firmalar, herhangi bir altyapı yatırımı yapmadan toplu SMS gönderebilir.
  • Gerekli kurulum ve işlemler, İSBİM tarafından sağlanabilir.
  • MMSler belirlenen zamanda gönderilebilir.
  • Tüm operatör abonelerine gönderilebilir.
  • Kendi müşteri veri tabanınızı kullanabilirsiniz.
  • Kullanımı kolay bir arayüz üzerinden müşteri istediği zaman kolaylıkla gönderim yapabilir.
  • Mesaj içeriği, gönderilen abone bazında farklılaştırılabilir.

Kurumsal iyileştirme yollarından hangisini seçerseniz seçin santralinizi güvenilir ve bilen ellere bırakmanız en akıllıca seçim olacaktır. İSBİM müşterilerine bu konuda garanti vermektedir. Çözüm ortağınız, İstanbul 'un Bilgi işlem markası, sadık müşterilerine teşekkürü borç bilir.