Hukuki Hizmet Danışmanlığı 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Hukuki Hizmetler Servisi

Hukuki hizmetler hakkında bilgi ve yardım alabilirsiniz. Patent ve Endüstriyel tasarım, Marka tescili gibi bir çok bilgiyi sitemizde veya firmamızın personelleri tarafından alabilirsiniz.

Ücretsiz MARKA ve PATENT uzmanlarımızdan bilgi alabilir, başvuru talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Hukuki Hizmetler

Hukuki Hizmetler       Marka; endüstriyel tasarım, patent ve faydalı model belgeleri sizin hem saldırı hem de savunma aracınızdır. Ancak bu aracı kullanabilmenin yegâne yolu hukuktur ve bir vekil firmanın gerçek uzmanlığının ortaya çıktığı nokta da hukuki işlemlerdir.


İSBİM 'den alabileceğiniz hukuki danışmanlık hizmetinin kapsamı:

  • Marka ön araştırması, marka başvurusu, marka itiraz işlemleri, marka yenileme, adres değişikliği, marka takibi ve marka alım sürecinde ihtiyaç duyacağınız tüm hukuki destekler,
  • Belge başvuruları ve kalite belge alımı sürecinde hukuki destek,
  • Patent başvurusu hazırlama, patent ön araştırma, patent itiraz işlemleri, patent takibi,
  • Patent alım sürecinde ihtiyaç duyacağınız tüm hukuki destek.

      "Tescillenmiş Marka" normal bir mal ya da hizmet gibi alınabilir ve satılabilir hatta miras bırakılabilir. Ama en önemlisi ürün ve hizmetlerin sunulmasında tanıtılmasında güven içinde kullanılabilir. Marka tescili ise bu markaların gerekli süreçler ve işlemler tamamlandıktan sonra bir belge ile koruma altına alınmasıdır. Vereceğimiz hizmet ile bu işlemi sizin yerinize biz takip edip hızlandırabiliriz. 

      Hizmetin genel amacı olarak "Şirketin mevcut işlemlerinde hukuka uygunluğun sağlanması, yapılacak işlemlerin hukuka uygun olarak düzenlenmesi, ihtiyaç duyulan konularda raporlama işlemlerinin gerçekleştirilmesi, hukuk alanındaki gelişmeler konusunda şirketlerin bilgilendirilmesi gibi hizmetleri" gösterilebilir. Şirketinizin hukuki açıdan her türlü ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak ve hukuk müşavirlerinden istenen tüm beklentilerine cevap vermeye çalışmak, bu anlamda ekonomik ve ticari açıdan şirketinizin gelişmesine katkıda bulunmak temel felsefemizdir. Resmi işlemlerin takibinin kolaylaşması; şirketinizin özgünlüğü, özgürlüğü ve kapsamıyla bağımlı birçok yararı beraberinde getirecektir. Marka alım, patent alım veya devir gibi işlemlerle zamanınızın büyük bir çoğunluğunu tüketecek işlemler için güvenilir bir hukuki hizmet şirketi bulmanız yararınıza olacaktır. İSBİM burada güvenilirlik ve kalite belgeleriyle destekçiniz oluyor. Hizmet talebi ve ayrıntılı bilgi edinmek için telefon numaramızdan bize ulaşabilir, kurum adına veya şahsınız adına elektronik posta atabilirsiniz. Memnuniyetiniz, öncelikli hedefimizdir.