Uydu Anten Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Elektronik hizmetlerimizde kurulum sonrası sürekli destek hizmetimiz vardır, danışmanlarımızdan bilgi alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Uydu Anten Sistemleri

Uydu Anten Sistemleri         İSBİM Bilişim firması Uydu Anten Sistemlerininde ustası haline geliyor. Her marka bireysel ve merkezi sistem uydu alıcılarının, çanak antenlerinin satış, montaj, kurulum, bakım ve arıza tamir hizmetini sağlıyoruz. Çanak anten kurulumu iyi bir keşif ile uygun yerin tespiti, akabinde sağlıklı ve teknik montaj bilgisi, yeteneği gerektiren önemli bir işlemdir. Bu konuda teknik yeterlilik ve eğitim sahibi olmayan kişilerin kuracağı uydu çanak sistemleri, rüzgar, yağmur vs gibi dış etkenlerden etkilenmesi ve tahrip olması muhtemeldir. İSBİM kaliteyiz hizmetle birleştirip müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

 Uydu Alıcı Satış ve Montajı :
Evinizi başka bir semte veya şehre taşıyor uydu anten sisteminizi nasıl sökeceğinizi veya nasıl yeniden montaj kurulumunun yapılacağını mı merak ediyorsunuz? Artık bunu sorun etmenize gerek , 7/24 çanak satış , montaj ve kurulum ekibi hizmetinizde...İster eski çanağınızın sökümü ve kurulumu, ister yeni alacağınız uydu çanak anten montajı hizmetleri profesyonel ve garantili bir şekilde uzman teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

 Çanak Anten Kurulumu : Her marka bireysel ve merkezi sistem uydu alıcılarının, çanak antenlerinin satış, montaj, kurulum, bakım ve arıza tamir hizmetini sağlıyoruz. Çanak anten kurulumu iyi bir keşif ile uygun yerin tespiti, akabinde sağlıklı ve teknik montaj bilgisi, yeteneği gerektiren önemli bir işlemdir.Bu konuda teknik yeterlilik ve eğitim sahibi olmayan kişilerin kuracağı uydu çanak sistemleri, rüzgar, yağmur vs gibi dış etkenlerden etkilenmesi ve tahrip olması muhtemeldir.

         Televizyon yayıncılığındaki gelişmelerle beraber, uydu alıcıları vasıtasıyla yüzlerce kanal yüksek görüntü kalitesiyle seyredilebilir hale gelmiştir. Toplu konut, site, apartmanlar gibi daire sayısının fazla olduğu yerleşim yerlerinde, her daire sakini uydu yayınını alabilmek için ihtiyaca göre bir veya birden fazla çanak anten kurulmasına ihtiyaç duymakta ve bu durum gerek bina çatılarında gerekse balkonlarda çanakların birikmesiyle görüntü kirliliğine yol açmaktadır. Ayrıca aile bütçelerine yansıyan toplam maliyet de daha yüksek olmaktadır. Bu ve benzeri olumsuz sonuçları ortadan kaldırmak için giderek artan oranda merkezi sistemlere yönlenilmektedir. Merkezi uydu anten sistemiyle uydudan yüzlerce dijital veya analog tv kanalını sorunsuz olarak izleyebilir ve bu sistemle Digiturk ve Türkiye'de mevcut bulunan diğer platformların da yayınını alabilmek için gerekli alt yapıyı hazılamış olursunuz. İSBİM'in merkezi sistem kurulumu ve birçok başka hizmetinden yararlanmak istiyorsanız telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.