Bina İçi TV Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Elektronik hizmetlerimizde kurulum sonrası sürekli destek hizmetimiz vardır, danışmanlarımızdan bilgi alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Bina İçi TV Sistemleri

         Bina İçi TV SistemleriŞehirleşmenin giderek arttığı ülkemizde bina sayısıyla beraber içerisindeki daire sayısıda artmaktadır. Kimi dairelere ise birden fazla televizyon kablosu çekilmesi istenebiliyor. Farklı markaların hizmetlerinden yararlanmak isteyen evlere uygun hizmeti verebilir onlar içinde ayrı Uydu montajı yapabiliriz. Eski hasarlı tv sisteminizi tamir edebiliriz.  Her daireye eşit sinyal gidecek şekilde, görüntü kirliliğinden ve kablo israfından uzak, uygun maliyetli, yüksek kaliteli Kablo TV'leri binanıza kurma ve bunun gibi birçok hizmetimizden yararlanabilmek için telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Tecrübeli çalışanlarımız 24 saat hizmet için hazır bekliyorlar. Sorununuzu dinleyip size uygun çözümler üreten personelimiz hatasız hizmetler vermektedir.

        Firmamız her balkonda çanak anten kirliliğine son verebilmek için gelişen teknolojinin ürünlerini binalarınızda uygulamayı hedeflemektedir. Merkezi sistem ile yayın kalitenizi artıracak bazı ögeler aşağıda belirtilmektedir.
 

  • Kablo TV Yükselticileri : İleri teknoloji kullanılarak tasarlanmış olup; çok yüksek çıkış gücü ile, geniş ölçekli dağıtım şebeklerinde yüksek verim ile uygulanabilirler. 35dB İleri Yön Kazancı ; 18dB aktif geri yön seçenekleri, düşük gürültü, metal döküm mekanik yapı.
  • Hattan Beslemeli Kablo TV Yükseltici : Yüksek çıkış gücü, 35dB ileri yön kazancı, 20dB geri yön kazancı ile yüksek verimlilikte çalışırlar. Koaksiyel şebeke üzerinden 30-90VAC aralığında besleme gerilimi ile çalışması sağlanabilir.
  • Kablo TV Ana Dağıtım Yükselticisi : Kablo TV şebekelerinde yüksek abone hacmine sahip toplu yerleşim birimlerinde kullanıma uygun bina giriş ve bina içi dağıtım yükselticisidir. Hat tekrarlayıcı seviyesindeki işaret çıkış gücü, çok yüksek kazancı ve düşük gürültü seviyesi sayesinde, aynı zamanda uzun ana hatlı Merkezi Yayın Sistemlerinde merkezden çıkış yükselticisi olarak kullanılabilir.
  • Kablo TV Geniş Ölçekli Dağıtım Yükseltici : Çok yüksek çıkış gücü ile, geniş ölçekli dağıtım şebekelerinde yüksek verim ile uygulanabilirler.