Araç Takip Danışmanlığı 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Elektronik hizmetlerimizde kurulum sonrası sürekli destek hizmetimiz vardır, danışmanlarımızdan bilgi alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Araç Takip Sistemi

Araç Takip Sistemi        Araç Takip Sistemi, araçlarınızın coğrafi konumları hakkında internet bağlantısı üzerinden güncel bilgi sağlayan, hareketlerini kayıt altına alan, çeşitli algılayıcılar ile bilgi toplayan ve kaydeden, bunlarla ilgili raporlamalar yapan ve canlı denetlemeler ile anında e-posta ve/veya SMS yoluyla bilgilendirme yapan servisler bütünüdür. Nasıl mı çalışır?

 - GPS uydularından konum bilgisi alır.
 - Sokak detayında sayısal haritalar üzerinden araçlarınızın anlık takibi ve saniye saniye hız, adres, kontak durumu, yön ve mesafe bilgileri veritabanına kaydolunur.
 - Kullanıcılar kendi belirledikleri şifreler ile ister web sistemi, isterse cep bilgisayarı üzerinden bilgilere ulaşabilir.
 Sizlere verdiğimiz hizmet ile istediğiniz zaman size ait aracın nerede olduğunu, kaç km hızla hareket ettiğini öğrenebilirsiniz. Bu da işlerinizi gönül rahatlığıyla yapma imkanını doğurur. Güvenmediğiniz elemanlarınızı kontrol altına almış olursunuz. Size en yüksek kalitede hizmet verebilmeyi amaçlayan firmamız; araç takip sistemini aracınıza kurup sizi bilgilendirebilir. Bozulan sisteminizi onarıp verimliliğini artırabilir.

 Araç Takip Sisteminin size sağlayacakları; 

 • Araçlarınızın konumunu, hızını, kontak durumunu, yönünü 7 gün 24 saat canlı olarak takip edebilirsiniz.
 • Önceden tanımladığız hız limitine uyulmaması durumunda otomatik bilgilendirme mesajı alabilirsiniz. Hız limiti ihlallerini raporlayabilirsiniz.
 • Aracınızın çalınması gibi bir durumda, aracınızı sistem üzerinden bloke edebilir ve durdurabilirsiniz. Hırsızlık vakalarına karşı güvence sağlayabilirsiniz.
 • Araçlarınızın belirlediğinı noktalara giriş-çıkışını raporlayabilir, bölge ihlallerinden anında haber alabilirsiniz.
 • Sistemi kullanırken sayısal haritalara ek olarak, uydu göruntüleri, arazi haritaları ve izohips haritaları ile birçok haritadan faydalanma olanağına sahip olabilirsiniz.
 • Türkiye çapındaki bütün yol çalışmalarını araçlarınızın konumlarıyla beraber harita üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz.
 • Sistemdeki bütün araçlarınızın bulundukları noktaların ayrı ayrı anlık hava durumu bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.
 • Aracınızın ani fren yapması durumunda bilgilendirme mesajı alabilir ve tespitleri rapor halinde görüntüleyebilirsiniz.
 • Harita üzerinde noktalar işaretleyerek, araç takibini kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Bu noktalar sayesinde araçlarınızın konumlarını etkin bir şekilde kontrol edebilirsiniz.
 • Zengin arayüzü, dinamik filteleri ve grafikleri ile 32 farklı çeşit raporu görüntüleyebilir, geçmişe ait veriler de dahil olmak üzere 4 farklı formatta kaydedebilirsiniz.
 • Kullanışlı ve esnek yapısı sayesinde araç takip portalını kolaylıkla kullanabilirsiniz. Tarayıcı tabanlı hafif yapısı ile internet erişiminiz bulunan her türlü bilgisayardan ek bir kuruluma ihtiyaç duymadan erişim sağlayabilirsiniz.
 • Aracınızın geçmişe ait bulunduğu konumları harita üzerinde çok basit bir şekilde görüntüleyebilir, animasyon şeklinde oynatip simülasyonunu yapabilirsiniz.
 • Araç içi kamera, sesli iletişim modülü, kapı sensörü, depo kapağı sensörü, motor blokaj kiti, RFID okuyucu, acil durum butonu gibi zengin aksuar seçenekleri ile ihtiyaçlarıza uygun çözümler bulabilirsiniz.