Uydu GPS Sistemleri Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Uydu GPS Servisi

Uydu GPS sistemlerinin kurulumu ve onarımı gerçekleştirilir. Uzman ekibimiz bu konu hakkında çok iyi oldukları gibi, çok sonuçlar elde edecektir.

Elektronik hizmetlerimizde kurulum sonrası sürekli destek hizmetimiz vardır, danışmanlarımızdan bilgi alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Uydu GPS Sistemleri

 Araç Takip Sistemi           GPS (Küresel Yer belirleme Sistemi). Hayat kurtarıcı ve hayat kolaylaştırıcı bir sistem olarak, modern dünyanın insanları tarafından birçok alanda kullanılmaktadır. GPS cihazları, hava şartları ne olursa olsun, 7 gün 24 saat dünyanın herhangi bir yerinde size konumunuzu tam olarak bildirebilmektedir. Bu özelliği sayesinde dağcılıkta, araç takip sistemlerinde, askeri operasyonlarda, uçaklarda, özel firmalarda (çalışanların günlük takibi), cep telefonlarında, navigasyon sistemlerinde ve daha birçok alanda karşımıza çıkmaktadır. GPS sistemi 24 adet uydu ile faaliyet göstermektedir. Bu uydular bir gün içinde dünya etrafında 2 tur dönerler ve üçgen yer tespiti ilkesine göre konumunuz enlem boylam olarak hesaplanmaktadırlar. GPS tamamen ücretsiz bir servistir. Sisteme dahil olmak için herhangi bir şifre, ayarlama ya da ücrete gerek yoktur. GPS el terminali satın aldığınızda sizde sisteme dahil olursunuz ve bundan sonra servisten faydalanmaya başlarsınız. Bu servisi almaya başladıktan sonra farklı uygulamalar içeren paketlere dahil olursanız o zaman aldığınız bu farklı hizmetler için ilgili firmaya ödeme yapmanız gerekebilir. Ancak, temel GPS servislerinden faydalanmanız için hiçbir ücrete ya da ayara gerek duymazsınız. GPS cihazınızı açarsınız ve size konumunuzu göstermesini beklersiniz. 

        İSBİM 'den GPS cihazının satış ve servis hizmetini alabilirsiniz.

GPS Nasıl Çalışır?GPS Sistemi

          GPS uydularının gönderdiği sinyaller ile GPS alıcısı konumunu tam olarak tespit edebilir. Sadece Enlem ve Boylam bilgisi için 3 uydu yeterlidir. Enlem ve Boylam ile birlikte yükseklikte isteniyorsa 4 adet uydudan sinyal alınması gerekir. GPS alıcısı bir uydudan sinyal aldığında gelen sinyalin içindeki zaman bilgisi ile sinyalin alındığı zamanı karşılaştırarak uyduya olan mesafesini hesaplar. GPS alıcısı 3 uydudan aldığı uzaklık ölçümü ve uydu konumlarını bildiren diğer bilgiler ile birlikte bulunduğu yerin enlem ve boylam bilgilerini hesaplayabilir.

          Firmamız; satışını yaptığı cihazlara satış sonrası teknik destek ve bakım-onarımlarını yapmaya devam etmektedir. Teknolojinin sürekli gelişmesinin meyvelerinden biri olan marka çeşidi, uygun fiyatlar ve sadık müşterileriyle İSBİM sürekli gelişimini sürdürüyor. Unutulmamalı ki piyasadaki çoğu şirket teknolojiyi takip etmediğinden güvenilirliğini kaybetmektedir.