Ses Sistemleri Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Ses Sistemleri Servisi

Ses cihazlarının onarımı, ses ayarları ve kurulumu gerçekleştirilir. HI-FI, ton ayarları, reverberasyon etkisi, dinamik aralık, sahne görüntüsü ve dinamik değişimi yapılmaktadır.

Elektronik hizmetlerimizde kurulum sonrası sürekli destek hizmetimiz vardır, danışmanlarımızdan bilgi alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Ses Sistemleri

Ses Sistemler Organizasyonlarda kullanacağınız ses sistemleri ihtiyacınıza göre belirlenerek en iyi performansı almanız sağlanır. Tüm organizasyonlarda sesinizi katılanlara duyurmak için gerekli ses ekipmanları hem yeterli olmalı, hem de aşırı olmamalı. Bu ve bunun gibi ayarlamaları yapacak profesyonel bi şirketle çalışmanız, katılımcıların üzerinde çok daha iyi bir etki yapacaktır. Ortam şartlarının öğrenilmesi ve uygun teçhizat ihtiyacının giderilmesi için profesyonel ekibimizle bir ortam keşfi gerçekleştirmekteyiz.

Aşağıda ana teçhizatların yararları hakkında bilgi verilmiştir.

Hoparlör

  • Güçlü hoparlörler homojen ve temiz bir ses sağlamaktadır.
  • Etkinlik alanını çevreleyen hoparlörlerle kaliteli bir ses elde edebilirsiniz.

Yaka Telsiz Mikrofon

  • Konuşmacıların rahat hareket etmesini sağlayan telsiz yaka mikrofonları istediğiniz gibi hareket etmenize, ellerinizi rahatlıkla kullanmanıza yardımcı olmaktadır.

Headset Mikrofon

  • Sıradan mikrofonlara göre çok daha kullanışlı bir yapıya sahip olmasıyla tercih sebebidir. Aynı zamanda kulaklık ucu da bulunmasına karşın mikrofonuyla ellerinize serbestlik kazandırmaktadır. Profesyonel bir izlenim için ideal tercihtir.

El Telsiz Mikrofon

  • Soru cevap bölümleri ya da kısa süreli sunumlar için telsiz el mikrofonları kablosuz olması ile tercih sebebidir. enerjisini pil ile elde etmektedir.

Delege Mikrofonu

  • Çok sayıda konuşmacı için masa üstü delege mikrofonları hızlı bir tartışma ortamı için idealdir. Düğün, toplantı ve masaüstü diğer organizasyonlarınızda iyi bir tercihtir.

Kürsü Mikrofonu

  • Kürsüden yapılacak konuşmalar için kablolu mikrofonlardır.

Ses Kayıt

  • Toplantıda yapılan konuşmaların kaydı, sunumlarınızı herkese ulaştırabilmeniz, çoğaltıp dağıtmanız için ideal tercihtir.

Basın Mikseri

  • Basın mikseri ile kayıt cihazlarının (kamera, ses kayıt) çok sayıda çıkış verilebilir kameramanların direk mikrofonlardan gelen sesleri temiz bir şekilde almasını sağlar.