Personel Kontrol Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Elektronik hizmetlerimizde kurulum sonrası sürekli destek hizmetimiz vardır, danışmanlarımızdan bilgi alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Personel Kontrol Sistemi

Personel Kontrol Sistemi       Personel Kontrol Sistemi için birkaç seçeneğimiz bulunmaktadır. Sizlere bu Sistemlerde bakım, onarımi kurulum hizmeti sağlayabilmekteyiz.

Yüz Tanıma Sistemi


       Hanvon FaceID, yüz tanıma teknolojisini daha hızlı ve güvenilir kılan endüstriyel ‘Dual Sensor’ yüzsel tanıma algoritması ile çalışan dünyanın ilk EMBEDDED (bütünleşik) yüz tanıma ürünüdür. Bu ürün ile hem personel takibinde hem de geçiş kontrolünde kullanılan yüz tanıma sisteminin turnikelerde, kapı giriş çıkışlarında ve Access kontrol için güvenle tercih edebilirsiniz. Firmamız sizleri bir ön plana taşıyıp sizlerin işlerinde daha disiplinli ve kontrollü iş hayatı yaşamanıza tam destek vermektedir.  Sizlere daha iyi bir iş ortamı kurmak için tasarlanmış bu ürün personelinizin yüzünü tanıyarak giriş ve çıkış hep kontrol altında tutacaktır.

Parmak İzi PDKS Sistemi

       Smack Finger, algoritmasıyla dünya birincisi olan parmak izi sistemlerimiz Türkiye şartlarına göre üretilmiş olup personelin 10 parmağıda tanımanabildiği IP tabanlı olıp PDKS, kapı giriş-çıkış. Turnike sistemlerinde ve Access kontrol için güvenle tercih edebileceğiniz bir üründür. Parmak okuma sistemi daha çok tercih edilen bir sistemdir. Hemen hemen çoğu iş yerlerinde  kullanılır. Personellerin giriş çıkışlarını kontrol ederken, herhangi bir parmağının izi ile giriş-çıkış işlemlerini gerçekleştirebilir.

Parmak İzi Kapı Açma Sistemleri

      1,570 DPI’lik tarama segmenti ile yaralı, çizik, kesik vb. gibi parmakları okuyabilir. IP54 Koruma standartına sahip olan ürünümüz nem, toz, darbe ve sıvıya karşı son derece dayanıklıdır. İstenirse bir kişinin 10 parmağı da tanımlanabilir. Parmak izi + kart + şifreli Geçiş Sistemine uygundur. Onay verildiğinde Türkçe ve sesli olarak teşekkür eder ve ekranda kişinin bilgilerini görebilirsiniz. Parmak izlerini bilgisayara yedeklenebilir.
Tanımlanan bir cihazdaki parmak izi, istenilen diğer parmak izi cihazlara otomatik atılarak her cihaza parmakların yeniden tanımlanması zahmetini ortadan kaldır. Hafızasındaki datalar memory disk’e kaydedilip bilgisayara aktarılabilir. Kablo bağlantısına gerek kalmaz.

Kartlı PDKS Sistemi

     Kartlı cihazlarımızla personellerinizin giriş-çıkış kontrollerini, personel takip sisteminde maaş hesaplarının yapılabildiği, molalarda zil çaldırabildiğiniz, turnike ve kapı sistemlerinde güvenle kullanabileceğiniz geçiş kontrol cihazıdır. Bu sistem de birçok işlem yapılabilir. Maaşlarını yatırılıp yatırılmadığını kontrol edebilir.

Bariyer Sistemleri

    Elektromekanik otomatik kalkan bariyer yüksek performanslı özelliğiyle yoğun giriş-çıkış. Araçların, taşıtların giriş çıkışların da kullanılan bir sistemdir.

Access Kontrol Sistemleri
   
     Kart ve şifre okuyucularla kapınıza takılan elektronik kilitlere tetik verme özelliğine sahiptir. Online bağlanabilen, istenildiği takdirde yetkilendirme yapılıp kişilerin istenildiği kapılardan geçişleri sağlanmaktadır. Arzu ettiğiniz takdirde standalone olarak da kullanabileceğiniz ürünlerimizdir.

Bekçi Takip Sistemleri
  
    Çelik gövde, su geçirmez, darbeye karşı yüksek dayanıklılık, Türkçe yazılım, güvenle ve sorunsuz kullanabileceğiniz sistemlerimizden biridir.

Turnike Sistemleri
 
    Turnike sistemlerimiz kuru kontak verebilen tüm geçiş kontrol sistemleri ile entegre olarak çalışabilmektedir. Tüm model turnikelerde elektromekanik motoru sayesinde tek yada çift yönlü olarak kullanılır. Turnikelerde kullanılan kaliteli şok emici (absorber) sayesine yumuşak ve sessiz geçiş imkanı sunar.  Turnikenin tüm mekanik aksamı paslanmaz çelikten imal olup, elektromekanik kontrol sistemleri tamamı yerli sermaye olarak üretilmektedir. İç ve dış mekanlarda sorunsuzca kullanılabilen turnike seçenekleri ile 1,5 mm. 304 kalite paslanmaz çelik veya elektro statik toz boyalı seçenekleri ile üretilir.

DVR Sistemleri

    Sisteme bağlı kameralardan gelen verileri depolayan ve saklayan cihazdı. Değişik model ve seçeneklerde ürünler mevcuttur. Kişinin talebi doğrultusunda 4-8-16 ve 32 kanal seçenekli olması modellere göre farklı özellikler içermektedir. İngilizce ‘digital video recorder’- Türkçe ‘sayısal görüntü kaydedici ‘ terimlerinin baş harflerinden üretilmiş bir kelimedir.

Kamera Sistemleri

    İzlemek istediğiniz alanların değişik yerlerine yerleştireceğiniz kameralar ile ortamı kontrol altına alan sistemlerdir. Bu sistemler dijital ve analog sistemler kullanılan kameralar aynıdır. Bu sebepten analog sistemden dijital sisteme geçiş çok kolaydır. CCTV sistemlerinde mekanın özelliklerine göre değişik tipte kameralar kullanılır. Ortam şartlarına göre kablosuz kameralar, infraredli gece görüşlü kameralar, infraredli gece görüşlü kameralar, hareketi kontrol edilebilen kameralar (PTZ kontrol), network kameralar ve dome kameralar kullanılır.

Üst Arama Dedektörleri

   Yüksek manyetik alan günü – EMC değerleri dış etkenlere karşı koruması, sağlık ve emniyet konularında belgelere sahiptir. Metaller herhangi bir şekilde kamufle edilmeye çalışılsa da sinyal verir.

El Dedektörleri

   El tipi metal  dedektörleri kolay kulanımı ve yüksek hasiyetleri ile giriş güvenliğini gerekli mekanlarda kullanılır.