Parmak İzli Geçiş Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Elektronik hizmetlerimizde kurulum sonrası sürekli destek hizmetimiz vardır, danışmanlarımızdan bilgi alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Parmak İzli Geçiş Sistemi

Parmak İzli Geçiş SistemiParmak İzinin Önemi

         İnsan ırkını birbirinden ayırmanın en kesin yolları arasında DNA testi ve Parmak izi yer almaktadır. Adli, idari ve normal yaşantıda bu yollarla birçok sorun kolaylıkla çözülebilmektedir.

         Parmak ucu bölgesinde yer alan bir nevi haritaya benzeyen yapı aslında girinti ve çıkıntılardan meydana gelir. Parmak izi okuma cihazları bu gitinti ve çıkıntıların birbirine mesafesini, kıvrımların açılarını ve belli noktaların birbirlerine uzaklığını algılayarak belli bir şifreleme algoritması oluşturur. Parmak izi insanı en çabuk ayırt edebilmek ve bulmak için kullanılan yöntemlerin başında gelir. İşyeriniz var ve personel sayınız çok fazla bu kişileri çeşitli sistemler kullanarak takip edebilirsiniz ve bunların içinde en çok kullanılanlar kart basma saatleri gelmektedir. Burada bir noktayı göz ardı etmememiz gerekmektedir. Kötü niyetli kişiler birbirlerinin yerlerine kartlarını basarak haksız yere kazanç sağlamaktadırlar. Bu gibi kötü niyetli insanları durdurmak için en etkin yol parmak izli sistemlerdir. Kişilerin parmak izleri sayesinde haksız kazancı ortadan kaldırmış oluyoruz.

        İSBİM firması gelişen teknolojinin getirilerine uygun olarak bu sistemlerin satışını, onarımını ve bakımını yapmaktadır. Marka farkı gözetmeksizin her sistemde tecrübe sahibi olduğumuzu iddia ediyoruz ve sizlere güleryüzlü hizmetin garantisini veriyoruz.