Kontrol Sistemleri Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Kontrol Sistemleri Servisi

Kontrol sistemleri gişe, biyometrik, göz tanıma, parmak izi, yüz tanıma, park kontrol, personel kontrol ve kapı açma gibi kontrol sistemlerin onarımı gerçekleştirilir.

Elektronik hizmetlerimizde kurulum sonrası sürekli destek hizmetimiz vardır, danışmanlarımızdan bilgi alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Kontrol Sistemleri

Kontrol Sistemleri        Kontrol çok genel bir tanımlamadır. İnsan yaşamını ele alırsak kontrolü iki tipte inceleyebiliriz. Biri manuel kontroldür. Buna örnek olarak bir aracı yönetmeyi verebiliriz. Elimizin altındayken vitesi değiştirebilir, gaza basabilir, direksiyon hakimiyetini sağlayabiliriz. Ancak bazı iş gereksinimleri vardır ki şirketinize fazladan bir çalışan eklemeden yönetimi uzaktan "Otomatik" yönetmeniz sizin karınızadır.

        Tanım olarak Otomatik Kontrol Sistemi : Bir sistemin gidişini ve yönetimini otomatikleştirmek, verilen referanslara göre sistemin otomatik olarak işlemesini sağlamaktır. Bazı kurumlar veya özel kuruluşlar, tesisler ve fabrikalar genelde sistemlerini ve işleyiş biçimini bir otomatik kontrol sistemi üzerine entegre etmişlerdir. Bu entegre sonucunda üretim kalitesinin ve verimliliğin arttırılması ve sistematik çalışmanın verdiği faydalardan yararlanmaktadırlar. Otomatik Kontrol Sistemine örnek olarak; otomatik geçişlerde turnike, kartlı geçiş sistemleri, robot kol, kağıt fabrikası, kumandalı bomba imha robotu, İnternet üzerinden ev kontrol sistemi veya cerrahi operasyonlar verilebilir.

         Şirketimiz bozulan sistemlerinizin onarımını marka gözetmeksizin yapmaktadır. Kontrol Sistemleri Teknolojisi  programının amacı, endüstride kullanılan makinelerde ve motorlu araçlarda hava, ısı ya da basıncı kontrol eden aletlerin bakımı, onarımı ve işletilmesi alanında ara insan gücü yetiştirmektir. Kontrol sistemleri teknikeri, kamu sektörüne veya özel sektöre ait fabrika ve atölyelerde çalışabilirler veya özel işyeri açabilirler.
Kontrol Sistemi Olan Şirket
         Bizim kontrol sistemleri adı altında verebileceğimiz hizmetlerden bahsedelim. Piyasada ki birçok markaya ait giriş-çıkış kontrolü sistemleri hakkında gerekli bilgi ve alakaya sahip personelimizle, sizlere uygun marka modelde ürünleri size sunmak amacındayız. Şirketinizin kontrol mekanizmasının sürekli elinizin altında olmasının sizi ne kadar memnun edebileceğini düşünün. İSBİM uygun programları uygun kurulumla birleştiriyor; şirketiniz güven altında oluyor. Çalışanlarınızın dışında kimsenin evrak odasına girememesi, kartı daha önce tanımlanmış personel veya parolayı bilen personel dışında kimsenin şirkete girememesi gibi çözümler ancak şirketinizin güvenliği içindir. Kontrol sistemleriyle çalışanlarınızın şirkete saat kaçta ayak bastığını da öğrenebilirsiniz. Ya da şirketinize ait otoparka izinli araçlar hariç hiçbir aracın girmemesini sağlayabilirsiniz.

        Geçiş kontrol sistemleri basitçe şifre girerek giriş yapılmasından biyometrik okuyuculara kadar farklı sistemlerin yer aldığı bir alandır. Güvenlik girişi basit bir kapı okuyucusundan karmaşık bir network ağına kadar birçok farklı yöntemle kontrol edilebilinir. Kontrol Sistemleri iş performansınızı belirgin düzeyde artırdığından sizin için, şirketiniz için önemli bir adımdır. Geçiş kontrol sistemleri iş dünyasında her geçen gün daha da popüler olmaktadır. Şirketler ve çeşitli kuruluşlar hem iş yeri güvenliğini sağlamanın hemde çalışanlarının hem de müşterilerinin sağladığı verileri korumanın önemi üzerinde daha da durmaktadır. Ayrıca şirketinizin profesyonel ve ciddi bir görünüm kazanmasını da beraberinde getirmektedir. Piyasada profilinizi düzgün bir şekilde çizebilmek istiyorsanız çalışanlarınızı, onların eylemlerini kontrol altına almalısınız. Şirketinizi monitörünüzden takip edebilirsiniz. Detaylı bilgi ve hizmet talebi için lütfen telefon numaramızdan bizimle iletişime geçiniz.