Hırsız Alarm Sistemi

DSC Alarm SistemiHırsız Alarm Sistemi panelleri ve çeşitleri nedir?
 
      Piyasada ençok tercih edilen hırsız alarm sistemleri Paradox alarm sistemi,DSC alarm sistemi,Crow Alarm sistemi,GE alarm sistemleridir. Bankalarda , Kuyumcularda ve profesyonel olarak korunması gerekli alanlarda bu alarm sistemleri kullanılmaktadır.

      DSC alarm sistemi kalitesi dünyaca ispatlanmış bir hırsız alarm sistemidir.DSC alarm sistemleri, Uzun yıllar sorunsuz teknik servis gerektirmeden çalışmaları ve kolay kurulum ve programlamaları dolayısı ile güvenlik sistemi uygulama firmalarının ve son kullanıcıların çok fazla tercih ettiği bir alarm sistemidir. DSC Alarm sistemlerinde kablolu ve kablosuz alarm sistemlerini bulmamız mümkündür. Kablosuz alarm sistemi ile kablo derdi olmadan evinizin kırılıp dökülmesine mahal vermeden alarm sistemini kurmanız mümkün olacaktır.Aşağıda DSC kablosuz alarm sistemi ekipmanları mevcuttur. DSC alarm sisteminin kablolu ve kablosuz sistemleri mevcuttur. DSC alarm sadece PIR ve manyetik kontaklar değil profesyonel, Su baskını,Panik alarm,Duman dedektörü gibi ekipmanların bağlanabildiği profesyonel bir alarm sistemidir.

Sistem Kullanıcıları için uyarılar;


      Alarm sisteminizin yetkili ve eğitimli bir personelce Montaj edildiğine emin olun. Yetkisiz ve bilgisiz personelin alarm sisteminizi Montajı sırasında istenmeyen sonuçlar alınabilir.Size sunulmus olan Kullanım kılavuzunuzu Lütfen dikkatle okuyunuz. Ve kullanıcıayarları dısındaki Montajcı ayarlarını Montajcınıza danısmadan değistirmeyiniz.

Hırsız Alarm Sisteminizin Bakım Onarım ve Temizliği;


      Hırsız Alarm sisteminizde herhangi bir arıza tespit ettiğinizde Lütfen Montajcı Firmanız ile temasa geçerek teknik destek talebinde bulununuz. Bakım ve onarım uygulamaları Sadece yetkili ve eğitimli personel tarafından yapılmalıdır. Alarm sisteminizin Temizlik gerektiren dıs ekipmanları (Sifre Paneli, Dedektör, Manyetik) gibi modüllerin temizliği Deterjan ve alkol benzeri madde içermeyen Nemli bir bez ile yapılmalıdır. Alarm panelinizin Düzgün ve sağlıklı çalısması için panelinizin ve alarm paneline bağlı olan modülerin montaj edildiği yerin nemli olmamasına dikkat edilmelidir.

Teknik Servis Çağırmadan önce yapılması gerekenler;


     Alarm sisteminizde herhangi bir arıza gerçeklestiğinde Alarm panelinize bağlı olan Sifre paneli sizi Sesli olarak uyaracaktır. Alarm sisteminizdeki arızayı öncelikle kendinizde tespit edebilirsiniz bu konuda size El kitapçığınızda bulunan Arıza Tespit Fonksiyonunu kullanabilirsiniz.

     İSBİM, Hırsız alarm sisteminin kurulumunu, bakımını ve onarımını, satışını yapmaktadır. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için alarm sistemlerinde uzman teknik elemanlarımız Servis talebinizi 24 saat beklemektedir.