Speed DOME Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Elektronik hizmetlerimizde kurulum sonrası sürekli destek hizmetimiz vardır, danışmanlarımızdan bilgi alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Speed Dome

Speed Dome       Speed dome kameralar günümüz teknolojisinin vazgeçilmez kameralarındandır. Fiyat olarak diğer kameralara nazaran yüksek olması dez avantaj olarak görülse de güvenliği en üst seviyeye çekebileceğiniz bir sistemdir. Speed dome kameralar iç ve dış ortamda kullanılabilir özelliklerdedir. Kubbe kameralar yarım daire şeklindeki cam içerisinde hareketli bir düzenek ile 360 derece hareket kabiliyeti ile oldukça opsiyonel bir güvenlik kamerasıdır. Speed dome kameralar birçok marka ve model tarafından üretilmekte olup farklı teknik özellikler ve opsiyonlara sahiptir. Firmamızda bunların çoğuna ulaşabilir fiyat ve özellik öğrenebilirsiniz. Firmamızda dünyanın en ünlü kamera üreticilerinin speed dome kamera modellerini en uygun fiyatlarla bulunmaktadır. Speed dome kameralar genellikle şehir güvenliği için mobese sisteminde kullanılmaktadır.

      Speed Dome Kameralar yuvarlak kameralardır, hareket kabiliyeti sizin kontrolünüzdedir. Önceden belirlediğiniz yerlere de kendisi otomatik olarak tarama yapabilmektedir. Yüksek görüş mesafesi, uzun mesafelere zoom yapabilmesi, 360 derece hareket edebilmesi sayesinde şehrin bir çok yerinde speed dome kameralara rastlarsınız. Speed dome ların bazı özellikleride şöyledir : bölge tanımlayabilme özelliği ile, kamerayı programlayarak, belli sayıdaki tanımlanmış bölgelere belirlenmiş zaman aralığı ile gelip çekim yapar. Sabit yada bölge tanımlaması yaptığımız speed dome kamera çevrede olağan dışı bir hareketlilik olduğunda hemen oraya yönelir. Çok uygun fiyatlarda kaliteli ve ucuz speed dome kamera temin edebileceğiniz sitemizde ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.Bu tarz kameralar polis merkezleri, karakollar ya da büyük sitelerde kullanılabilir. Mobese kameraları olarak da adlandırılmışlardır.

Mobese Kameralar :
Mobese kameraları olarak adlandırılmış olan speed dome kameralar kendisi belirlenen yerlere otomatik tarama da yapabilir ya da hareket olan yere kendisi kilitlenebilir. Günümüz teknolojilerinin süper kameralarıdır.