Sahte Kamera Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Elektronik hizmetlerimizde kurulum sonrası sürekli destek hizmetimiz vardır, danışmanlarımızdan bilgi alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Sahte Kameralar

Sahte Kameralar        Sahte kamera dışarıdan bakıldığında gerçek gibi görünen fakat gerçek bir kamera olmayan genellikle içi boş olan sadece dış kabı bulunan güvenlik kamerasıdır. Bu kameraların günümüzde çok farklı çeşitleri bulunmaktadır. Dome kamera çeşidinde olanlar, Harici muhafaza tipinde olanlar, Box kamera şeklinde hareketli kamera şeklinde olanlar bulunmaktadır. Bu sahte kameralar kayıt yapmazlar sadece görüntüden ibarettirler. Caydırıcılık etkileri bulunmaktadır. Kayıt için gerçek güvenlik kamera sistemi satın almalısınız. Güvenlik kamera sistemi kullanmanın en önemli avantajlarından biride yüksek caydırıcılık özellikleridir. Sahte kamera kullanmanın avantajı ise sadece caydırıcılık özelliği olmasıdır. Kötü bir davranışta bulunacak kişi güvenlik kamerasını gördüğünde izlendiği hissine kapılacak ve yapmak istediği davranıştan vazgeçecektir. Genellikle bu kameraların dışında kırmızı yanıp sönen bir led ve hareketli ayaklar kullanılarak sanki kamera kayıt ediyormuş hissi verilmektedir. Bu kameraların içlerinde AA kalem pil bulunur. Sahte kameraların içlerinde bulunan pilin sürekli olarak kontrol edilmesi ve değiştirilmesi gerekmektedir. Yoksa bu kameraların caydırıcılık etkisi azalacaktır.
 
      Sahte kamera nerelerde kullanılabilir denirse, Apartman girişlerinde , Marketinizde , İşyerinizde , Evinizin kapı önünde vb. pekçok alanda kullanarak kameranın caydırıcılık özelliğinden yararlanabilirsiniz. Gerçek kameralara göre fiyatları çok çok düşük olan bu ürünler ile bir nebze olsun güvenliğinize katkı sağlayabilecektir. Ama firma olarak bu kameraları önermiyoruz. Çünkü bir güvenlik kamerası caydırıcılık özelliğine sahip olduğu kadar kayıt yapabilme özelliğine de sahip olmalıdır.Tabiki gerçek olan şudur ki hiçbir sahte kamera gerçeğinin yerini tutmaz ve gerçek kameranın güvenlik özelliklerini sağlayamaz. Herzaman gerçek güvenlik kamera sistemi kurmanızı tavsiye ederiz. Sahte kamera ile güvenlik sistemi kurulmaz. Günümüzde cctv kamera sistemlerinin fiyatları ciddi manada düşmüş durumdadır. Artık çok uygun fiyatlara güvenlik kamera sistemi kurmanız mümkün olmaktadır.

       İSBİM firması sizlere sahte kamera satışı yapabilmektedir.