Kamera Kontrol Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Elektronik hizmetlerimizde kurulum sonrası sürekli destek hizmetimiz vardır, danışmanlarımızdan bilgi alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Kamera Kontrol Üniteleri

Kamera Kontrol Üniteleri      Kontrol üniteleri kamera sistemlerine bağlı speed dome ve DVR cihazlarını tek bir cihaz üzerinden kumanda etmek için kullanılmaktadır. Kontrol klavyesi dvr cihazının desteklediği markada olmalıdır. Genellikle pelco-d standardını kullanan cihazlar, canlı güvenlik tarafından sürekli izlenen çok kameralı sistemlerde mutlaka kullanılmalıdır. Ancak speed dome kullanılmayan sistemlerde yada az sayıda DVR kayıt cihazı olan sistemlerde kullanılmasına gerek yoktur. Kamera kontrol ünitesinde kameralar RS-485 çıkışı olan bir joystickle kontrol edilebilir. Özellikle bilgisayar konusunda yetersiz olan, başına bir operatör konularak kontrol sağlamak istenen askeri kamera sistemlerinde, fabrika CCTV izleme ve kayıt sistemlerinde, şantiye kapalı devre kamera sistemlerinde tercih edilebilmektedir. Ayrıca hem bilgisayarlı veya kayıt cihazlı kontrol ünitesi kullanıp bunun yanında klasik operatörlü kumanda etmek isteye yerlerdeki kamera sistemi kurulumlarında da kullanılabilir. Fiyatları kumanda ünitesinin modeline ve özellikleri göre değişmektedir.
      Firmamızda Kamera Kontrol ünitesi satışı ve onarımı yapılmaktadır. Güvenliğiniz için bir şeyler yapmak bize değer katmaktadır.