Kablosuz Alarm Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Elektronik hizmetlerimizde kurulum sonrası sürekli destek hizmetimiz vardır, danışmanlarımızdan bilgi alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Kablosuz Alarm Sistemleri

Kablosuz Alarm Sistemleri       Evleri keyifle yaşanabilir kılan en önemli faktörlerden biri, dekorasyona gösterilen özendir. Işıklandırma, dekoratif ürünler ve renkler bir mekanı olduğundan çok daha güzel bir hale getirir.

       Özenle yapılan dekorasyondan sonra estetik görünümü bozmamak için, kablo tesisatı olan kablolu alarm sistemi seçiminde hassas davranmak gerekmektedir. Mümkünse kablosuz alarm sistemi ürünleri tercih edilmelidir. Çünkü bu tip cihazların kabloları evde/ofiste estetik olmayan bir görüntü sergileyebilir. Yakın bir zamana kadar alarm güvenlik sistemleri montajında tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi kablo kullanıyordu. Ancak geliştirilen kablosuz alarm sistemi teknolojileri sayesinde alarm sistemlerinde kablo kullanımı bir zorunluluk olmaktan çıktı.

       Evinize alarm sistemi yaptırmak istiyorsanız fakat kablo kirliliğinden hoşlanmıyorsanız, İSBİM sizlere en kaliteli kablosuz alarm sistemini verebilir. Ev ve işyerinizdeki yaşam senaryonuza göre uygun olarak yerleştirilen kablosuz alarm sistemleri üstün koruma özellikleri sayesinde sizi ve sevdiklerinizi korumanıza yardımcı olur. Kablosuz alarm sistemleri evde/ofiste kablo kalabalığından hoşlanmayan kişiler tarafından büyük ilgi görüyor. Kablosuz alarm sistemlerinde alarm paneli ile detektörler ve manyetik kontaklar arasındaki veri alışverişi RF sinyaller aracılığı ile gerçekleştiriliyor. Kablosuz alarm sistemleri telefon hattı ve gsm arama modülü ile 24 saat 365 gün hizmet veren alarm haber alma merkezi ile kesintisiz olarak haberleşmektedir. Haber alma merkezi olabilicek riskleri önceden tespit ederek yetkili kişilere durum hakkında detaylı bilgiler ulaştırmaktadır. Kablosuz alarm sistemleri kablo sorunu ortadan kaldırarak gerek evinizde gerekse ofisinizde yaşama alanınızı güvenlik altına alıyor.