DVR Kayıt Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Elektronik hizmetlerimizde kurulum sonrası sürekli destek hizmetimiz vardır, danışmanlarımızdan bilgi alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Dvr Kayıt Cihazları

Dvr Kayıt Cihazları       İngilizce Digital Video Recorder - Türkçe Sayısal görüntü kaydedici terimlerinin baş harflerinden üretilmiş bir kelimedir. DVR ismi o kadar yaygınlaşmış durumdadır ki Dünyada bir endüstri alanı olmuştur.

       DVR (Digital Video Recorder – Dijital Video Kaydedici) Cihazlar, kameralardan alınan görüntülerin kaydedilmesini, izlenebilmesini ve yönetilebilmesini sağlayan cihazlardır. Güvenlik Kamera Sisteminin kurulmasının asıl ve en önemli amacı, riskli bölgelerde oluşması muhtemel olayların kayıt altında tutulması ve istendiği anda bu kayıtların izlenip gerektiğinde hukuki delil olarak kullanılabiliyor olmasıdır. Peki, piyasadan satın alınan dijital kayıt cihazları asli görevlerini ne kadar yerine getiriyorlar kısaca bir göz atalım. Yüzlerce marka ve model arasından seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken konuları kısaca sizler ile paylaşmak istedik.

DVR Kayıt Cihazı Seçiminde Dikkat Edilecekler;


  •  Özellikle kurumsal yerlerde, askeri projelerde, insan müdahalesinin pek mümkün olmadığı yerlerde kullanımı tercih edilir.
  •  Bilgisayar kaynaklı sorunlar olan virüs vb olumsuz etkilerden sakınılmış olur.
  •  Yetkisiz personelin müdahelesi sonucu ortaya çıkabilecek sorunlar minimuma indirilir.
  •  Elektrik kesintileri sonrasında otomatik olarak açılıp çalışmaya devam edebilir.
  •  DVR cihazın modeline göre takılacak yüksek kapasiteli hdd ile çok uzun süreli kayıt yapabilir.
  •  

      İSBİM firması DVR kayıt cihazlarının içeriğini, işleyişini, yönetimini, kurulumunu çok iyi bilen çalışanlarıyla sizlere gereken hizmeti verebilmektedir. Gerek uygun fiyat ve kaliteyle satış yapıyoruz, gerekse marka farkı gözetmeksizin onarım yapıyoruz.