CCD Güvenlik Kamera Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Elektronik hizmetlerimizde kurulum sonrası sürekli destek hizmetimiz vardır, danışmanlarımızdan bilgi alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

CCD Güvenlik Kameraları

Ccd Güvenlik Kamerası       Sabit Güvenlik kameralari herhangi bir yöne otomatik olarak döndürülemeyen kameralardır. Bu tip kameralar istenmesi durumunda pan-tilt üniteler kullanılarak hareketli hale getirilebilmektedir. Sabit kameraların günümüzde birkaç çeşidi bulunmaktadır. Bunlar IR güvenlik kameraları, Day Night Güvenlik kameraları ve Sabit ip güvenlik kameralarıdır. Sabit kameralar lens ve dış ortamda muhafaza gerektirdiklerinden dolayı maliyetleri artmakta buda kullanım alanını kısıtlamaktadır.

       Kameralara yüksek çözünürlük sağlayan ccd lenslerdir. Genellikle cmos kameralarla da karşılaştırma yapılır fakat bu yanlış bir kıyaslamadır. CMOS düşük fiyatlı ve az enerji tüketir yalnız güvenlik kameraları için uygun değildir. Onlar genellikle cep telefonları, web cam gibi cihazlarda kullanılır. Hem görüntü kalitesi hem de kullanım ömrü olarak baktığınızda kesinlikle CCD tercih edilmelidir.

       CCD sağladığı artılardan bahsetmek gerekirse: Işığın düşük olduğu yerlerde bile güzel bir görüntü sağlar. Çok daha net ve canlı bir görüntü sağlar. Örneğin bir mekânda aynı model ccd sensorlu kamera kullandığınızda aradaki görüntü farkı yok denecek kadar azdır. Görüntü aldığımız yerin arka planı daha az yansır. Daha uzun ömürlüdür.

       İSBİM firması isteğe bağlı evlere veya işyerlerine kamera sistemi kurulumu yapar. Kurulu sistemi taşır, sistem bakım/onarımını yapar. Daha kaliteli hizmet için en teknolojik ve bütçenize uygun seçimleri yapar.