Elektronik Hizmet Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Elektronik Hizmetler

Elektronik cihazlarınızı tecrübeli personelimizle evinizden alıp, onarımı suretiyle teslim ediyoruz. Her çeşit elektronik cihazlarınız radyo, TV, bilgisayar, güvenlik sistemleri, ölçü ve test cihazlarınız servise alınır.

Elektronik hizmetlerimizde kurulum sonrası sürekli destek hizmetimiz vardır, danışmanlarımızdan bilgi alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Elektronik Hizmetler

Elektronik Hizmetler

     Elektronik sahasına güvenlik kamerası, lcd tv, led tv, plazma tv, alarm güvenlik sistemleri, notebook, masaüstü bilgisayar, telefon santralleri, merkezi uydu çanak sistemleri, radyo, telsiz, telefon, radar, televizyon, muhtelif sistem kontrolleri, ölçü ve test cihazları, tıbbi ve daha birçok cihazlar girer. Firmamız elektrikle çalışan eşyaların bakımını, onarımını ve yedek parça teminini gerçekleştirmektedir.

 

  • Firmamız profesyonel hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır. Bununla birlikte sonuca ulaşmak için net çözümleri en hızlı şekilde üretmek, zaman kaybınızı en aza indirgemek başlıca hedeflerimizdendir. Satış sonrası, tecrübeli teknik servis ve uzman danışmanlık hizmetlerimiz, müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik, benzersiz bir hizmet sunmaktadır. En iyi markaları kullanıcılara en iyi fiyatlarla sunabilmeyi hedefliyoruz.
  • Dürüstlük, yaratıcılık, şeffaflık, mükemmeliyet, karşılıklı saygı ve sevgi, sorumluluk, adalet, rekabet değerlerini bünyesinde barındıran firmamız kaliteli ve güvenilir hizmeti müşterilerine sunmaktan gurur duymaktadır.
  •       Kurulum, servis, bakım, onarım hizmetlerinin en önemli hedefi; sınırlı kaynaklarla, istenen zamanda, her türlü ölçekteki projenin başarıya ulaşması için proje iş süreçlerinin tanımlanması, uygulanması, metodolojilerin ve organizasyon yapılarını geliştirilmesini sağlamaktır. Lojistik, tedarik, teknik destek unsurlarının uyum içinde çalışması ile birlikte gerek kurumsal, gerekse bireysel müşteri isteklerini en kısa sürede çözmeyi amaçlamaktadır.


Televizyon Tamiri : Televizyon günlük hayatımızın bir parçası haline geldi. Evde veya iş yerinde sıkça kullanılan televizyonlar periyodik bakımları yapılmadığı zaman çeşitli arızalar vermektedir. 

Uydu Çanak Montajı : Uydu ve çanak sistemleri bilgi ve tecrübe isteyen bir konudur. Doğru cephe seçiminden sağlam montaj yapılmasına kadar bir çok detay vardır. Elektronik servisimiz uydu ve çanak sistemlerinde uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Telefon Santral Servisi : Telefon santral sistemleri evinizde ve işyerinizde işlerinizi kolaylaştırır. Birden fazla telefon ve telefon kullanım ihtiyaçlarında telefon santralleri işlerinizi hızlandırır. Telefon santrali konusunda tecrübeli ekibimiz sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Elektronik Kart Tamiri : Arızalı kart üzerindeki tüm elektronik komponentler (direnç, kondansatör, diyot, tristör, triyak, mosfet, entegreler vb) Komponent test cihazı ile devre üzerinde tek tek V/I (Akım/Gerilim) eğrilerinin takibi ile test edilir. Gerekirse arızalı oldugundan şüphe edilen komponentler sağlam komponent ile karşılaştırılarak arızalı olup olmadığı kesin olarak tespit edilir. Ayrıca devre üzerinde sağlamlığı tam olarak tespit edilemeyen komponentler vakumlu sökme havyaları ile devreden sökülerek devre dışında test edilir.

Elektronik Servisi