TV ve Uydu Sistemleri Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
TV ve Uydu Servisi

TV ve Uydu sistemlerinin merkezleri ayarlanıp, tamiri ve onarımı gerçekleştirilir.

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Merkezi Uydu Sistemleri

Uydu Sistemleri       Merkezi uydu sistemi binalarda, dairelerin dijital uydu yayınlarından toplu olarak faydalanmaları için kurulan, çanak kirliliğini önleyen uydu sistemidir. Her dairede ayrı bir çanak anten gereksinimini ortadan kaldıran sistem; bir çanak anten ile birden fazla uyduya yayın yapılmasını sağlamaktadır. 

      Yayınlanacak kanallar sistem kurulumunda belirlenir. Dijital uyduya sahip bir daire, 42 doğu Türksat uydusundan yayın yapan 150’den fazla Türk kanalı ile, 13 doğu Hot bırd uydusundan yayın yapan binlerce yabancı kanalı dijital görüntü ve ses kalitesiyle izleyebilir. Sistem isteğe göre dijitürk uydusunun(Eutelsat W3) yayınlarını alabilecek şekilde kurulabilir.Bu şekildeki kurulumlarda daire dijitürk abonesi ise, diğer uydu yayınlarının yanı sıra dijitürk kanallarınıda izleyebilir.

      Evinizde ikinci bir uydu alıcısı varsa yayın sağlayabilmek için sistem merkezinden ayrı bir kablo çekmek gerekmektedir. Dairenin, ayrıca çanak anteni taktırması yerine sistemden faydalanması daha ekonomik olacaktır. Zira, kendisine ayrıca uydu anteni kurdurmak daha masraflıdır.

     Uydu Alıcınızı onarabiliriz, Merkezi Sistemi dairenize taşıyabiliriz. Çalışanlarımız sizlere en teknolojik ve en uygun hizmeti sunabilmekte olup tek  telefon kadar uzağınızdayız.