Kartuş Dolum Talebi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Kartuş Dolum Servisi

Her marka kartuşlarınız özel makineleri ile titizlikle doldurulur, orijinalinden farksız olarak sizlere teslim edilir.

Ücretsiz dolum uzmanlarımızdan bilgi alabilir, teknik destek ve dolum talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Kartuş Dolumu

Kartuş Dolumu

Kartuş Dolumu neden önemlidir?

        Kartuş dolumu yapılan yerin profesyonelliği, doldurulan mürekkebin kalitesi aldığınız çıktılarda birebir etki etmektedir. Bir resmin orjinaline yakın çıktısının alınması kartuştaki rengib uygunluğunla doğru orantıdadır.

        Kalitesiz bir mürekkep yoğun olabilir ve tortulaşma olabilir. Bu da kartuşun, dolu olsa bile yazmamasına sebebiyet verir. Yada mürekkep olması gerekenden ince olabilir, yazıcınız bekleme modundayken akabilir, park bölümünün dolmasına ve yazma kafasının hareketsiz kalmasına sebep olabilir. İnce olduğu halde uçucu madde ihtiva ettiğinden zamanla koyulaşabilir ve yazma ağzının tıkanmasına sebebiyet verebilir.

        Kartuşu kendiniz doldurmanız kartuşunuza zarar vermenize yol açabilir. Firmamız güvenilir bir şekilde kartuş dolumu işlemi gerçekleştirmektedir. 

        Yanlış Kartuş dolumu yazıcınızı bozabilir. Firmamızla sözleşme imzalayabilir, bir sene boyunca kartuşlarınızın dolumunu İSBİM'e emanet edebilirsiniz.
       
        Kartuş dolumu tüm Kartuş kullanıcılırının mutlaka başvurduğu bir sektördür,ama Kartuş dolumu için yapılan başvurular malesef bir çok eğitimsiz dolumcular tarafından olumsuz izler bırakmaktadır. Bu da hem sektöre hem de toner kullanıcılarına genel anlamda büyük zarar vermektedir, Kartuş dolumunu mutlaka sektörde öncü ve uzun geçmişe dayalı profesyonel dolumculara yaptırmak gerekir. Bu konuda İSBİM Size tam bir profesyonel toner dolum ve orjinal kalite sözü vermektedir.

        Ayrıca Kartuş dolumu kesinlikle basite alınmamalıdır, bilinçsizce yapılan dolumlar insan sağlığına büyük zararlar vermektedir, gerekli donanım ve teknik detaylar mutlaka yerine getirilmelidir. İSBİM bu konuda güvenilir bir alt yapıya sahiptir.

       1 Siyah Kartuşun ortalama dolum ömrü 10 defadır. Ama bilinçsizce yapılan dolumlar bu rakamı malesef 1 yada iki dolum haline getirmekte bu da kullanıcıya yeni bir kartuş maliyeti olarak dönmektedir 10 defa kullanacağınız bir kartuşu ikinci kere kullanımda çöpe atmak zorunda kalmayın. Kartuş dolumu bir çok yönle dolum yapılmaktadır örneğin enjektör dolumu veya makina dolumu yada aparatlarla yapılan dolumlar bunların hepsiylede dolum düzgün ve bilinçli yapıldığı takdirde verim alınabilir ama dolum yapan teknisyen bu konuda mutlaka çok bilgili olmalıdır. Bir kartuşta bizim gözle göremediğimiz yaklaşık 180 adet mürekkep püskürtme deliği mevcuttur, ve saniyede 100,000 adet damlacık fırlatma kapasitesine sahiptir, kartuş ağız kısmı yani nozzle bölümü okadar hassasdır ki en ufak bir yanlışlıkta arıza yapması kaçınılamaz hale gelir. Bu da yeni bir kartuş maliyeti gerektirir.

      Sözün özü güvenilirlik sertifikalarıyla İSBİM hizmeti ayağınıza getirmektedir.