Donanım ve Sarf Malzemeleri Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Donanımsal Malzemeler Servisi

Donanımsal malzemelerin nasıl kullanıldığı hakkında yardım alabilirsiniz. Tamiri ve onarımı firmamız tarafından gerçekleştirilir. Bu yüzden destek hattımızdan bize ulaşın.

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Donanım ve Sarf Malzemeleri

        Firmamızda kaliteli sarf malzemeleri bulunmaktadır. Sarf malzemeleri kaliteli ve uygun şekilde satılmaktadır. Sarf malzemeler kapsamında birçok firmanın ismi vardır. Kalite ve model olarak farklı farklı firmalar sarf malzeme üretmektedir. Hp, Lexmark, Canon, Xerox, Brother, Epson, Oki, Samsung, Maxtec, Panasonic, Toshiba bu şekilde farklı firmalar farklı şekillerde sarf malzemeler üretmektedir. Firmamız bu sarf malzemelerini kaliteli şekilde temin edip sizlere ulaştırmaktadır. Sarf malzemeleri, alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur ambalajının açılmamış olmasıdır.

  •  Firmamız teknik servisinde, uzman kadromuzla gerek dizüstü bilgisayarların onarımı ve bakımı gerekse masaüstü sistemlerin onarım ve bakımları profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir. Garantisi biten arızalı dizüstü bilgisayar ve masaüstü sistemlerin elektronik ve mikroçip tamiratları, ileri teknoloji ürünü cihazlarımızla, yanılmaya mahal vermeyen % 100 doğru tespit sürecinden sonra, deneyimli servis elemanlarımız tarafından özenle gerçekleştirilmektedir.

Donanım ve Sarf Malzemeleri

İşlemci, anakart, hafıza bellek, ekran kartı, sabit disk, monitör, kasa, klavye, fare, disket sürücü, çoklu ortam aygıtları, ses kartı, cd rom sürücü, cd rom yazıcı, dvd rom sürücü, dvd rom yazıcı, web kamerası, radyo tv kartı, çevre bilimleri, yazıcı, tarayıcı, kesintisiz güç kaynakları, ağ bağdaştırıcıları, ağ kartları, faks modem kartları, yedekleme üniteleri vb. tüm sarf malzemelerini satışını, onarımını ve servis aşamasını yapmaktayız hismetlerimizden yararlanmak veya ayrıntılı bilgi almak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınızın iç ve dış tüm birimlerindeki arızayı tespit edip, sizin onayınızla hareket ederek bir yol izlemekteyiz. Kalitemiz ve tecrübelerimiz bizi bu piyasada üst sıralara çıkaran en büyük etkenlerdendir. Müşterilerimize gösterdiğimiz özel muamele ve üstün hizmet kalite belgelendirilme ile taçlandırılmış olup hizmet ağımızı genişletmemize yarar sağlamıştır. 

  • İSBİM® Hizmet İşleyişi;

Donanım çözümlerindeki işleyişimiz, size en uygun ürünü uygun fiyatlarla bulup, temin ve teslim etmek adımlarından oluşmaktadır. Kurulum çalışmalarıyla başlayan birlikteliği bir adım öteye taşıyarak sonuç odaklı çözümler üretmek, sunduğumuz hizmetlerden bir diğeridir.